Deniz Seki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Konuk Oldu

Deniz Seki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Konuk Oldu

Deniz Seki, ATV’nin sevilen dizisi olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 14. bölümünde cezaevinde geçen bir sahnede konuk oyuncu olarak yer aldı. Dünyada ilk kez, ünlü bir sanatçı cezaevindeyken bir dizide rol almış oldu.

Dizinin cezaevinde geçen sahneleri sanatçı Seki’nin tutuklu bulunduğu Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda çekildi. Meryem Çakıybeyli rolünü canlandıran Deniz Çakır’ın koğuştaki yakın dostu olarak dizide yer alan Deniz Seki, cezaevinde kaldığı süre boyunca yazıp bestelediği 1 şarkıyı da ilk kez dizinin bu bölümünde söyleyecek.

13 aydır ilk sanatçının ilk defa çekilen fotoğrafları’da Sabah gazetesinde yayınlandı. Senaryo çekimleri için yapımcı Racı Şaşmaz, ilk olarak Seki’nin ailesi ve avukatları ile iletişime geçtiği ve Adalet Bakanlığı’ndan özel izin aldığını söyledi.

Televizyon Tarihinde Bir İlk!

Yapılan bu çalışmalardan sonra ünlü oyuncuya haber gönderildi ve Deniz Seki’nin de bu fikre sıcak bakması ile birlikte çekimler Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda Perşembe Cuma günleri yapıldı.

14. bölümde uyuşturucu ticareti yapma suçundan 16 Kasım 2014 tarihinde tutuklanan Deniz Seki, tutuklu bir şekilde ilk defa televizyonlara çıkan ve bir dizide rol alan ilk oyuncu olarak tarihe geçecek.

Seki’nin bugüne kadar yaşadığı ve duyduğu gerçek hikayelere de yer verilecek. Ayrıca Deniz Seki’nin cezaevinde yazıp bestelediği yeni şarkısı da ATV’nin sevilen dizisinin 14. bölümünde yer alacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz