Ulan İstanbul Dizisine İnternet Şoku

14 Nisan 2015
Ulan İstanbul Dizisine İnternet Şoku

Ulan İstanbul dizisi internet ortamında yayınladığı yayınlarını da sonlandırarak tamamen yayından kalkmış oldu. Yapımcılığını D Yapım’ın üstlendiği dizi Kanal D’nin resmi internet adresi üzerinden yayınlanmaya başlanmıştı. Fakat kanal yönetiminin aldığı kritik bir karar ile Ulan İstanbul dizisi artık internet sitesinde de yayınlanmayacak ve tamamen yayından kaldırılacak.

Geçtiğimiz günlerde dizinin yayından kaldırılması pek çok kişiyi üzmüş ve hemen ardından gelen internet sitesi üzerinden yayına devam edeceği haberi herkesi tekrar sevindirmişti. Yayın hayatına Haziran ayında başlayan dizi yeni sezonunda da insanların beğenisini toplamayı başarmıştı ve dizideki her karakter fenomen haline gelmişti.

Ulan İstanbul Dizisi Yayından Tamamen Kaldırıldı

Fakat dizinin yayın gününün değişmesi ve aynı günlerde iddialı programların ve dizilerin yayınlamasıyla birlikte dizinin son reyting sonuçlarında büyük bir düşüş yaşanmıştı. Reyting sıralamasında ilk 10’a bile giremeyen dizinin yayından kaldırılmasına karar verilmişti.

Dizinin internet üzerinden yayınlanan ilk bölümü ise 485 bin kişi tarafından izlenmişti. Dizinin eski bölümlerinin ise Kanal D internet sitesi üzerinden yaklaşık 1 milyon kişi tarafından izlendiği söyleniyordu. Dizinin maliyetinin düşürülmesi ve devam edebilmesi için 100 bin kişi tarafından satın alınarak izlenmesi gerekiyordu.

İstanbul’da yer alan bir dolandırıcı çetesinin lideri olan Kandemir’in kendi yetiştirdiği ekibi ile yaşadıkları olayları ve hayatı bizlere yansıtan Ulan İstanbul dizisinin yayından kaldırılması, hayranları tarafından büyük bir hayal kırıklığı ile karşılandı.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz