Kırmızı Oda Dizisine Bir Ünlü Konuk Daha! Tolga Güleç Geliyor

Aleyna

TV8

13 Ekim 2020

Kırmızı Oda Dizisine Bir Ünlü Konuk Daha! Tolga Güleç Geliyor

Sezonun en çok dikkat çeken dizisi Kırmızı Oda, ünlü isimleri konuk etmeye devam ediyor. Dizinin önümüzdeki bölümlerine başarılı oyuncu Tolga Güleç konuk olacak.

Cuma akşamları hem sosyal medya gündeminin hem de reyting listesinin tepesinde olan Kırmızı Oda dizisi tahtını kolay kolay bırakacak gibi durmuyor. Bir psikiyatri kliniğinde geçen dizinin sabit kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Özen, Meriç Aral gibi başarılı oyuncular var. Kliniğe gelen danışanlar ise sürekli değişiyor. Dizi, şu ana kadar Hande Doğandemir, Salih Bademci, Evrim Alasya, Melisa Sözen ve Emre Kınay gibi isimleri konuk etti. Konuk oyuncuların hepsi de performanslarıyla izleyenleri kendisine hayran bıraktı ve bu dizi kariyerleri için önemli bir basamak oldu.

Bu Hafta Tolga Güleç Konuk Oluyor

Kırmızı Oda oyuncuları

Dizi, gerçek bir klinikte olduğu gibi hikayesinin bittiği noktada konuk oyuncularına veda edip başka oyuncularla yoluna devam ediyor. Diziden ilk olarak Salih Bademci ve Hande Doğandemir ayrıldı. Bugünlerde de Meliha karakteriyle ilk bölümden beri yürekleri dağlayan Evrim Alasya’nın diziye veda etmesi bekleniyor.

Onun yerini dolduracak karakteri ise oyunculuğuyla her zaman takdir toplayan Tolga Güleç oynayacak. Güleç, dizide fedakar bir baba rolünde izleyicilerin karşısına çıkacak.

Tolga Güleç Kimdir?

Tolga Güleç

20 Eylül 1981’de İskenderun’da doğan Tolga Güleç, Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu bir oyuncu. Televizyondaki ilk sınavını Hatırla Sevgili dizisinde canlandırdığı Necdet Adalı ile veren Güleç, tanınmasını efsane dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki Ahmet karakterine borçlu. Daha sonra Hayat Ağacı, Poyraz Karayel, Fazilet Hanım ve Kızları, Leke gibi dizilerde oynayan Güleç tiyatroyu da ihmal etmiyor.


Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz