Didem İnselel’in Yeni Dizisi

admin

Show TV

21 Temmuz 2016

Didem İnselel’in Yeni Dizisi

Güzel oyuncu Didem İnselel, tatil dönüşündeyken 03 Production tarafından çekimleri sürdürülen ‘Ama Arkadaşlar İyidir’ adlı diziden teklif aldı. Aldığı yeni dizi teklifine sıcak bakan oyuncu kısa bir süre içerisinde bu dizi teklifini kabul etti.

Gençlik ve aile dizisi olarak yayınlanan yeni projenin yönetmen koltuğunda Deniz Koloş yer alıyor. Show TV ekranlarında yer alacak olan dizinin süpervizörlüğünü ise Zeynep Günay Tan üstleniyor.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı dizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Günay Tan, geçtiğimiz yıl Kösem Sultan dizisini de yönetmek için anlaşma yapmış ancak proje içine tam olarak sinmediği için dizi ekibinden ayrılma kararı almıştı.

Oyuncunun Canlandıracağı Karakter Henüz Belli Değil

Ünlü oyuncunun yeni dizi projesinde hangi rolde yer alacağı ise şimdilik büyük bir sır gibi saklanıyor. Ancak tüm görüşmelerin tamamlandığı ve ünlü oyuncunun dizinin yeni bölümlerinde yer alacağı resmi olarak doğrulanmış durumda.

Dizi ekibine yeni katılan oyuncu aynı zamanda sosyal medya hesaplarından diziye dahil olduğu için oldukça mutlu olduğunu ve hayranları ile tekrar buluşacak olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz