No: 309 Dizisinin 7. Bölümünde Şok Gelişmeler Var!

admin

FOX

21 Temmuz 2016

No: 309 Dizisinin 7. Bölümünde Şok Gelişmeler Var!

Fox TV'de yaz sezonu için yayınlanmaya başlayan No: 309 adlı dizide uzun süredir dedesi Ahmet Bey'in vasiyetinin açıklanması ve torunları Erol ile Onur'un hayatlarının değişmesi bekleniyordu. Vasiyete göre evlenip çocuk sahibi olacak olan ilk torunun şirketin hisselerinin %51'lik kısmına sahip olacağı da söyleniyordu.

İlginç hikayesi ile izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam eden dizinin yeni bölümünde ailenin yaptıklarının bir başarısının sonucu olarak Lale ve Onur Ağva'da aralarındaki tüm buzları eritirler.

Fox TV ekranlarında Çarşamba akşamları saat 20:00'da yayınlanan No: 309 dizisinde ikilinin aralarındaki buzları eritmesi aynı zamanda ailelerine karşı bir oyun oynama kararı almalarına da sebep olur. Onur'un Ağva'ya kadar Lale ile birlikte gittiğini öğrenen Pelinsu ise Betül ve Erol ile birlikte birtakım planlar yapma kararı alır.

Doktor Onur'un Lale'yi de davet ettiği bir organizasyona Erol ile Filiz'in de katılması olayların karışmasına sebep olacaktır. Keyifli geçmeye başlayan organizasyonda ikiliyi bekleyen sürprizler yeni bölümde ortaya çıkacaktır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz