Benimsin Dizisinde Fahad ve Nefisa Arasında Yeni Gelişmeler

Benimsin Dizisinde Fahad ve Nefisa Arasında Yeni Gelişmeler

Benimsin dizisi Kanal 7 ekranlarında heyecan dolu bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde Roket'i takip etmekte olan Zarina artık onunla iletişim kurabilme fırsatını yakalayacaktır. Roket artık Zarina'nın Abdullah ve ailesine karşı oynayacağı tehlikeli oyunun en önemli parçası haline gelmiştir.

Fahad ve Nefisa arasında yaşanacak olan yeni gelişmeler ise dizinin yeni bölümüne damga vuracak. Roket ile Zain arasındaki benzerlikleri fark eden Zarina, Bilal ile buluştuktan sonra ikiliyi takip etmeye başlar. Kız arkadaşı ile birlikte Barakat Royal'e yerleşen Roket ise sürekli olarak Zain ile karşılaşmasına rağmen bir türlü onu fark edemez.

Nefisa'nın Sırrı Ortaya Çıkıyor

Nefisa'nın hamile olduğunun ortaya çıkması Fahad tarafından da hamilelik olayının öğrenilmesine yol açmıştır. Fakat Fahad onu bağışlayarak tekrar eski mutlu günlerine dönmek istemektedir. Nefisa'nın özel durumunu öğrenen bir diğer kişi ise Shazia'dır. Shazia, kendisinin üstünlüğünü koruyabilmesi için tehlikeli olaylara kalkışır.

Zarina ile tanışma fırsatını yakalayan Roket ise planları dikkatli bir şekilde dinledikten sonra kendisine yapılan tehlikeli plan tekliflerini kabul edecektir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz