Didem Soydan, Dilan Deniz, Nurgül Yeşilçay, Ezgi Mola ve Birçok İsim Daha Bir Arada… Şiddet Gören Kadınlar İçin Anlamlı Paylaşım

Aleyna

Haberler

8 Kasım 2020

Didem Soydan, Dilan Deniz, Nurgül Yeşilçay, Ezgi Mola ve Birçok İsim Daha Bir Arada… Şiddet Gören Kadınlar İçin Anlamlı Paylaşım

Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’nın 30. yılı için en ünlü kadın tasarımcılar, oyuncular ve mankenler bir araya geldi. Şiddet gören kadınlar için farkındalık yaratmak ve destek olmak için düzenlenen kampanyaya ilgi büyük.

ezgi mola nurgül yeşilçay şebnem bozoklu

Ünlü Tasarımcılar Bir Arada

projede Ayşe Deniz Yeğin, Zeynep Tosun, Deniz Marşan, Eda Güngör, Dilara Fındıkoğlu, Mehtap Elaidi, Simay Bülbül, Özlem Ahıakın ve Şansım Adalı gibi ünlü kadın tasarımcılar yer alıyor. Her birinin tasarladığı 10 farklı tişört, internet alışveriş sitelerinde satışa sunulacak ve kadına yönelik şiddet kampanyasına desteğin bir parçası olacak.

Tişört projesine Dahil Olan Ünlü İsimler Arasında Kimler Yok ki!

Farkındalık projesi için tasarlanan tişörtleri deneyip poz veren ünlüler arasında ise çok popüler isimler yer alıyor. Nurgül Yeşilçay, Başak Dizer, İrem Sak, Cansu Tosun, Ezgi Mola, Cemre Ebuzziya, Didem Soydan, Dilan Deniz, Meriç Aral ve Şebnem Bozoklu gibi isimler bu anlamlı projenin birer parçası oldular.

Ünlü Kadın Oyunculardan Aynı Anda Paylaşım

Yeni bir komedi dizisi ile karşımıza çıkacak olan başarılı oyuncu Şebnem Bozoklu, projeye katılıp fotoğrafları hesabında paylaşan ünlüler arasında yer alıyor. Bozoklu, takipçilerine destek olmaları ve tişörtlerden satın almaları konusunda çağrıda bulundu.

“Alev Alev” dizisinin ilk bölümüyle karşımıza çıkan Dilan Deniz de sosyal medya hesabında destek çağrısı yapan isimlerden biri.

Geçtiğimiz aylarda “Çukur” dizisinin kadrosuna dahil olan İrem Sak, Zeynep Tosun imzalı tişörtüyle objektiflere poz verdi. O da paylaştığı fotoğraf ile de takipçilerine çağrıda bulundu.

Projede Özlem Ahıakın imzasıyla yer alan ve çok beğenilen tasarımlar arasında bulunan tişörtü ise Ezgi Mola giydi. Şu sıralar “Masumlar Apartmanı” dizisiyle gündemden düşmeyen ünlü oyuncu kadına yönelik şiddet kampanyalarına sıkça destek veren isimlerden.

ezgi mola kadına şiddet

Biz de buradan bu anlamlı projeye destek veren tüm ünlü isimlere teşekkür ediyor ve tişörtlerin alışveriş sitelerinde satışa sunulduğunu size bildirmek istiyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz