Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Kendi Hayatında da Temizlik Delisiymiş! “Temizlik Yaparken Kendimi de Arındırıyorum…”

Aleyna

Haberler

9 Kasım 2020

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Kendi Hayatında da Temizlik Delisiymiş! “Temizlik Yaparken Kendimi de Arındırıyorum…”

Reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye’si Ezgi Mola, oynadığı rol ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Ezgi Mola’nın bu rolde çok başarılı olmasının altında yatan sebep ise kendi hayatından izler taşıması. Meğer sempatik oyuncumuz gerçek hayatında da temizlik yapmaya hastalık derecesinde bağımlıymış!

ezgi mola safiye

“Zaman Zaman Safiye Kadar Mükemmeliyetçi Biriyim”

Ezgi Mola, Elele dergisinin son sayısına verdiği röportajda kendisine Safiye karakteri ile benzer yanlarının olup olmadığı soruluyor ve “Zaman zaman ben de onun kadar mükemmeliyetçiyim” yanıtını veriyor. Ünlü oyuncu, mükemmeli arama halini kendinde fark ettiği an takıntı seviyesine dönüşmemesi için hemen uzaklaşmaya ve olayları akışına bırakmaya çalıştığını da söylüyor.

ezgi mola

“Boyum Lavaboya Yetişmiyorken Bile Bulaşık Yıkamaya Çalışıyordum”

Ezgi Mola, kendisine yöneltilen temizlik ile ilgili sorulara ise gülerek cevap veriyor. “Temizlik yaparken kendimi de arındırıyorum” diyen ünlü oyuncu, annesinin anlattığına göre küçükken boyu lavaboya yetişmediği halde altına tabure koyup bulaşık yıkamaya çalışıyormuş.

“35 Yıldır Temizlikte Aranan İnsanım”

Sempatik oyuncu, suyla oynamayı çocukluğundan beri çok sevdiğini ve temizlik alışkanlığının küçük yaştan beri kendisinde var olduğunu söylüyor. Ayrıca “35 yıldır temizlikte aranan insanım” diyerek Safiye karakterine esprili bir gönderme yapıyor.

Ezgi Mola’nın En Yakın Dostu Enis Arıkan’ın Evini Temizlediği Görüntüleri

Ezgi Mola’nın temizlik alışkanlığından nasibini en yakın arkadaşı Enis Arıkan da fazlasıyla alıyor gibi görünüyor. İkili evde buluştukları zaman Ezgi Mola temizlik yapmadan duramıyor. Enis Arıkan, evine gelen arkadaşının çamaşır yıkayıp astığı, bulaşıkları yıkadığı ve evi süpürdüğü görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmış ve sempatik ikilinin ev hallerine şahit olmamızı sağlamıştı.

ezgi mola enis arıkan
ezgi mola enis arıkan

“Safiye Rolü İçin Gülseren Budayıcıoğlu ile Çalıştım”

Ezgi Mola, Masumlar Apartmanı dizisinin çekimleri başlamadan önce Gülseren Budayıcıoğlu ile sıkça görüşüp Safiye karakteri ve OKB hastalığı ile ilgili bilgi almış. Takıntı ve temizlik hastalığı ile onlarca kitap okuduğunu ve film izlediğini söyleyen Ezgi Mola, rol için çok iyi hazırlandığını söylüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz