Henüz Sadece 20 Yaşında Olan Aleyna Tilki’nin Yeni Estetikleri Gündem Oldu! Annesinden Aleyna İçin Estetik Savunması…

Aleyna

Haberler

8 Kasım 2020

Henüz Sadece 20 Yaşında Olan Aleyna Tilki’nin Yeni Estetikleri Gündem Oldu! Annesinden Aleyna İçin Estetik Savunması…

Henüz reşit bile olmadan söylediği şarkıları ve danslarıyla ortalığı kasıp kavuran Aleyna Tilki, gündemde kalmaya devam ediyor. Şimdilerde 20 yaşında olan genç şarkıcının, yüzüne yaptırdığı estetikleri gören takipçileri şaşkınlığını gizleyemedi.

Küçük Yaşta Gelen Şöhretin Ağır Yükünü Taşıyor!

Aleyna Tilki’yi ilk kez 14 yaşındaki haliyle Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında şarkı söylerken tanıdık. O zamanlar bile sesiyle büyüleyen ünlü şarkıcının hal ve hareketleri, kendisinde star ışığı olduğunu tüm dünyaya kanıtlar gibiydi.

blank

Hem Çok Eleştirildi Hem Çok Övüldü

Tanınmaya başlandığı ilk günden itibaren hem övgülerin hem de yergilerin odak noktasında olmuştu. Demet Akalın, Selda Bağcan ve Yıldız Tilbe gibi usta isimler Aleyna’yı destekliyordu. Hatta usta sanatçı Selda Bağcan, Aleyna Tilki’yi çok beğendiğini ve bir gün mutlaka birlikte düet yapmak istediğini dile getirmişti.

blank

Her Yaptığı Gibi Estetikleri de Olay Oldu

Küçük yaşta estetiklere başladığı söylentileri çıkan Aleyna Tilki’nin her yeni fotoğrafında estetik ameliyat izleri aranır olmuştu. Son yıllarda yüzünde ufak değişimler fark edilen ünlü şarkıcının, özellikle düzenli olarak dudak dolgusu yaptırdığı söyleniyordu.

blank

Estetik Yaptırsın mı? Yaptırmasın Mı? Aleyna’nın Dişleri Alay Konusu Olmuştu

Yüzüne yaptırdığı müdahaleler çok konuşulan Aleyna Tilki’nin, bir dönem de dişlerinin çarpıklığı konu olmuştu. Eleştiri yağmuruna tutulan Aleyna, “Bu dişlerle dünya starı olman mümkün değil” eleştirilerine maruz kalmıştı. Pop yıldızının ise sosyal medya hesabında dişlerini göstererek güldüğü pek fotoğrafı yok. Anlaşılan eleştirilere kulak asıp dişlerini yaptırmamış fakat yeni gelecek eleştirilerden de kendisini koruyor gibi.

blank

Aleyna Tilki’nin Son Hali Gündeme Bomba Gibi Düştü! “Kesin estetik var…”

Geçtiğimiz gün Kelebek’te köşe yazarı olan Cihan Şensözlü ile buluşan Aleyna Tilki, Şensözlü’nün sosyal medya hesabından fotoğraflarını paylaşmasıyla estetik iddiaları yine gündeme geldi. Aleyna Tilki’nin yüzünde görülen bariz değişimler bu söylentileri güçlendirdi. Ünlü pop şarkıcısının dudaklarına, yanaklarına ve çenesine dolgu yaptırdığı söyleniyor. Kaş şekli de takipçilerine daha farklı gelmiş ki botoks yaptırdığı da söylentiler arasında.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Aleynaaa❤️

Cihan Şensözlü (@cihannaofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Annesinden Yanıt: “Artık 20 Yaşında ve Makyaj Yapıyor”

blank

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’den estetik iddiaları ve büyük değişim hakkında yorum gecikmedi. Havva Öztel, sosyal medya hesabından “Evet baya bir değişmiş. Makyaj yapıyor artık ve 20 yaş olgunluğu gelmiş yüzüne” diyerek kızını savundu. Aleyna Tilki’nin bu değişimi sizce de sadece makyajdan kaynaklanan bir göz yanılması mı yoksa estetik söylentileri doğru mu?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz