Diğer Senaristler Duyarsa Piyasa Karışır! Hande Erçel ve Kerem Bürsin’li Sen Çal Kapımı’nın Sırrı Ortaya Çıktı

Aleyna

Haberler

2 Temmuz 2021

Diğer Senaristler Duyarsa Piyasa Karışır! Hande Erçel ve Kerem Bürsin’li Sen Çal Kapımı’nın Sırrı Ortaya Çıktı

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in olduğu Sen Çal Kapımı, hem Türkiye’de hem de diğer ülkelerde büyük bir başarı gösterdi. Sevilen dizinin büyük başarısının altında yatan ise sizi çok şaşırtacak.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin.

Bu sezonun en çok konuşulan yapımlarından biri Fox Tv’nın fenomen dizisi Sen Çal Kapımı oldu. Bildiğiniz gibi Sen Çal Kapımı aslında yolculuğuna bir yaz dizisi olarak başlamıştı. Ancak rakiplerinin aksine büyük bir başarı göstererek ekranlarda fırtınalar estiren sevilen dizi, sezon boyunca kanlı reyting savaşlarındaki güçlü bir yapım olarak yolculuğuna devam etti. Ünü Türkiye sınırlarını aşan Sen Çal Kapımı şimdilerde ikinci sezonu ile izleyiciyi ekranlara kilitliyor.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin.

Kısa ömürlü bir yaz dizisi olarak tasarlanan Sen Çal Kapımı’nın bu büyük başarısı hepimizi çok şaşırtmıştı. Birbirlerinden nefret ederken tutkulu bir aşka yelken açan Eda ve Serkan’ın hikayesi daha da zenginleştirilip çarpıcı bir hale getirse de büyük başarının ardındaki tek sır bu değil tabii.

Böyle Ekip Görülmedi

Henüz dizi başlamadan önce Hande Erçel ve Kerem Bürsin’i bir arada görünce kimyalarının uyuşacağını hemen anlamıştık. Ünlü ikilinin arasındaki çekim ve uyum ekranların arkasından bile fark edilebilecek kadar güçlüydü. Sosyal medyadan da sık sık paylaşım yapan ve çok iyi anlaşan ikilinin hakkındaki aşk dedikodularının ardı arkası kesilmedi tabii. Uzun inkarlar sonunda Hande Erçel ve Kerem Bürsin de birbirlerine karşı olan aşklarını itiraf etti. Birbirine çok yakıştırılan ve enerjileri tutan başrollerin dizinin başarısında büyük bir payı var.

Ancak Sen Çal Kapımı’yı bu kadar özel yapan sadece Hande Erçel ve Kerem Bürsin değil. Tüm dizi ekibi birbirleriyle çok iyi anlaşıyor. Birlikte çalışmaktan çok mutlu olan ve sette eğlenmekten vazgeçmeyen Sen Çal Kapımı ekibi, sosyal medyadan da sık sık paylaşım yapıyor.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin.

Dizinin sevilen oyuncuları Alican Aytekin ve Anıl İlter’den yepyeni paylaşımlar geldi. Sen Çal Kapımı ekibi samimi pozları ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Senaryo kadar güçlü ve mutlu bir ekibin de başarı için ne kadar önemli olduğunu bizlere gösteren Sen Çal Kapımı’ya aman nazar değmesin diyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz