Baht Oyunu’nun Başrolleri Arasında Story Krizi! Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel’i Böyle Harcadı

Aleyna

Haberler

2 Temmuz 2021

Baht Oyunu’nun Başrolleri Arasında Story Krizi! Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel’i Böyle Harcadı

Baht Oyunu’nda daha dördüncü bölüm olmadan ifşalar başladı. Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel’i harcayınca çiçeği burnunda partnerler arasında story krizi çıktı.

baht oyunu-aytaç şaşmaz-cemre baysel

Yaz başlayınca birbirinden renkli ve keyifli yaz dizileri de ekranları doldurdu. Yaz dizilerini görücüye çıkaran kanallardan biri de Kanal D oldu. Sezon boyunca Camdaki Kız, Sadakatsiz, Arka Sokaklar gibi en çok izlenen yapımlara ev sahipliği yapan fenomen kanal, yazın Baht Oyunu ile de izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başardı.

baht oyunu-aytaç şaşmaz-cemre baysel

İlk aşkı ile mutluluğu bulamaz ise sonsuza kadar mutsuz olacağını düşünen Ada’nın hikayesini izlediğimiz Baht Oyunu’nun başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in paylaşırken dizinin oyuncu kadrosunda ise İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom, Anıl Çelik gibi isimler var.

Daha Şimdiden Rol Arkadaşını Harcadı

Söz, Kötü Çocuk, Aşk Tesadüfleri Sever 2 gibi projelerde izlediğimiz Aytaç Şaşmaz’ı en son Hekimoğlu’nda izlemiştik. Hekimoğlu’nda başarılı bir performans sergileyen genç oyuncunun diziden ayrılacağını duyunca hepimiz çok üzülmüştük hatırlarsanız. Ancak izleyicinin kalbinde taht kuran Aytaç Şaşmaz’ın yazın yepyeni bir proje ile ekranlarda olacağı haberi herkesi çok sevindirdi.

Baht Oyunu ile fırtınalar estiren Aytaç Şaşmaz, daha üç bölüm olmasına rağmen en çok konuşulan isimlerden biri. Sosyal medyada da oldukça popüler olan yakışıklı oyuncu, Baht Oyunu setinden de sık sık paylaşım yapıyor. Ünlü oyuncunun yaptığı son paylaşım herkesin dikkatini çekti. Başrolü paylaştığı Cemre Baysel ile kameranın karşısına geçen Aytaç Şaşmaz büyük bir krizin doğmasına sebep oldu.

Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel ile paylaşım yaparken güzel oyuncu sevimli bir şekilde “Ay kameraya baktım, benim ışığım çok kötü” diyerek araya girdiği görüntüleri paylaştı. Yeni bölüm için video çeken fenomen partnerlerin kamera arkası diye adlandırdıkları görüntüler sosyal medyada olay oldu. Cemre Baysel ise o görüntülere esprili bir yorum yazdı. “Yine beni harcamışsın Aytaç Şaşmaz” diyerek ağlayan surat koyan Cemre Baysel, rol arkadaşına teşekkür de etti.

baht oyunu-aytaç şaşmaz-cemre baysel
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz