Alişan ve Buse Varol Nöbette! Selçuk Tektaş’ın Durumu Kötüye mi Gidiyor?

Aleyna

Haberler

2 Temmuz 2021

Alişan ve Buse Varol Nöbette! Selçuk Tektaş’ın Durumu Kötüye mi Gidiyor?

Geçtiğimiz günlerde Tektaş ailesi kötü haberlerle sarsıldı. Keyifli geçen babalar günü kutlamalarının hemen ardından Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş’ın yaptırdığı covid testi pozitif çıktı. Alişan hastalığı hafif semptomlarla atlatırken Selçuk Tektaş’ın durumu ciddiyetini koruyor.

Tatilde Bulamadıklarını Kutlamalarda Buldular!

Demet Akalın ve Alişan’ın birlikte sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının final yapmasının ardından önce Kıbrıs, sonra Antalya’da tatil yapan Tektaş ailesi her iki tatili de kısa kesip İstanbul’a dönmüştü. Kıbrıs tatilini Demet Akalın- Seda Sayan kavgası baltalarken, Antalya tatili işler güçler yüzünden çok uzayamamıştı.

blank

Tatilin tadını tam olarak çıkaramayan Tektaş ailesi teselliyi İstanbul’a dönüşte yaptıkları kutlamalarda bulmuştu. Anneler günü, doğum günleri, babalar günü derken uzunca bir süre instagram’ı Tektaş ailesinin kutlama fotoğrafları süslemişti. Böylelikle ailenin birbirine ne kadar düşkün olduğu gözler önüne serilmişti.

Alişan’ın Doğum Günü Mesajı Duygulandırdı

Geçtiğimiz aylarda bir yaş daha alan Selçuk Tektaş’a en anlamlı kutlama abisi Alişan’dan geldi. Birlikte çekildikleri bir fotoğrafı “Eliz’le Burak senin gibi bir amcaları olduğu için çok şanslılar… Ben de senin gibi bir kardeşim olduğu için, arkandan hep güzel sözler duyduğum için, beni ve ailemizi her zaman gururlandırdığın için bizde çok şanslıyız.. Seni çok seviyorum kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.. Allah sağlıkla,huzurla nice güzel yaşlar nasip etsin İnşallah hep birlikte.” notu ile paylaşan Alişan’ın cümleleri okuyanlara duygu dolu anlar yaşattı.

Buse Varol Burak ve Eliz Yerine Babalar Gününü Kutladı

blank

Buse Varol’da kendi kardeşi kadar sevdiği kayınbiraderinin babalar gününü çocukları Burak ve Eliz yerine ” Babalar günün kutlu olsun canımız amcamız” notunu iliştirdiği bir fotoğrafla kutladı. Ailenin sıkı bağları, görenleri hem imrendirdi hem de duygulandırdı.

Ailenin Mutluluğuna Nazar Değdi

Tektaş ailesinin bu mutluluğuna nazar mı değdi bilinmez, babalar günü kutlamalarından hemen sonra Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş’ın covid testleri pozitif çıktı. Alişan hastalığa dair oldukça hafif belirtiler gösterirken Selçuk Tektaş yoğun bakıma alındı. Bu acı haberle sarsılan aile hastaneden bir an bile ayrılmadı.

blank

Buse Varol, dün akşam paylaştığı bir hikaye ile yine kardeşi gibi sevdiği kayınbiraderinin başında nöbette olduğunu gösterdi. Hastanenin bahçesinden Selçuk Tektaş’ın odasını çektiği bir fotoğraf paylaşarak “Tam kapının önünde bekliyoruz ve bizi hissettiğini biliyoruz canım Selçuğum. Tam da odanın karşısında kalp var. Dualarımız seninle. Şifan bol olsun” notunu yazdı.

blank

Buse Varol’un bu paylaşımı takipçilerine ” Selçuk Tektaş’ın durumu ağırlaştı mı?” sorusunu sordurdu. Umuyoruz ki Alişan ve Selçuk Tektaş kısa zamanda sağlığına kavuşur, bizler de hastane storyleri yerine kutlama storyleri görmeye devam ederiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz