Kıvanç Tatlıtuğ’dan Hayranlarına Mesaj

admin

Haberler

14 Eylül 2016

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Hayranlarına Mesaj

Yakışıklı ve başarılı oyuncularımızdan olan Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün ile birlikte başrollerini paylaştıkları ‘Cesur ve Güzel’ dizisinin çekimleri başlamadan önce eşi olan Başak Dizdar ile birlikte Amerika’ya tatile gitti.

Son olarak ‘Kurt Seyit ve Şura’ adlı dizide gördüğümüz Kıvanç Tatlıtuğ, yeni sezonda ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün ile birlikte ‘Cesur ve Güzel’ adlı dizide karşımıza çıkacak. Atatürk Havalimanı’nda kameralara yakalanan oyuncu dizi öncesinde boş buldukları zamanı değerlendirdiklerini ve tatil için Miami’ye gittiklerini söyledi.

1 Ay Boyunca Miami'de Olacak

Bir süre boyunca Miami’de tatil yapacağını söyleyen ünlü oyuncu ‘Kardeşim ile 1 ay kadar tatil yaptıktan sonra dizi çekimleri için geri döneceğiz. Bir daha bu fırsatı bulamayabilirim.’ açıklamasını yaptı.

Diğer yandan Kıvanç Tatlıtuğ’un kişisel yatırım danışmanı olduğu bilinen kardeşi Tugay Tatlıtuğ’un geçtiğimiz aylarda Miami’ye yerleştiği biliniyordu.

Cesur ve Güzel adlı dizide rol alacak olan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kendisini takip eden hayranlarına, ‘Tanıtım reklamlarından sonra güzel geri dönüşler aldık. Dizi çekimleri 1 ay sonra başlayacak. Buradan diziyi ve beni takip eden izleyicilere sevgilerimi gönderiyorum. Bu kez beni çok farklı bir rolde göreceksiniz.’ mesajını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz