Diriliş Ertuğrul 3. Sezonu Ne Zaman Başlayacak

admin

TRT 1

17 Eylül 2016

Diriliş Ertuğrul 3. Sezonu Ne Zaman Başlayacak

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un sezon bitiminden sonra gözler dizinin yeni 3. sezonuna doğru çevrilmişti. Her yayınlandığı yeni bölümü ile reyting rekorları kırmayı başaran Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezon başlangıç tarihi de uzun süredir merak ediliyordu.

Diriliş Ertuğrul’un 3. yeni sezonunun başlangıç tarihi için dizinin yapım ekibi resmi bir açıklama yaptı. 3. sezon bölümleri TRT ekranlarında 28 Eylül tarihinde yayınlanacak. Geçtiğimiz sezon 30 Eylül’de yayınlanan sezonun 2 gün erken yayınlanacak olması ise dizinin yayın gününün değişebileceğini bizlere gösteriyor.

Yeni Oyuncular Gelebilir

Dizinin hayranlarının sabırsızlıkla beklediği 3. yeni sezonunda çeşitli oyuncu değişikliği ve ufak tefek senaryo değişiklileri de yapılacağı söyleniyor. İlk 2 sezonu ile büyük başarılar elde eden dizinin yeni sezonunun ilk bölümünün çekimlerinin de tamamlandığı söyleniyor.

2. sezon finalinde son olarak Yiğit’e ulaşmayı başaran Sungur Tekin ile Alplar arasında büyük bir arbede yaşanmıştı. Ertuğrul ise Sungur Tekin’in şehzadeyi öldürmesini engelleyebilmek için araya girmişti. Sungur Tekin, yaşanan bu arbede anında ağır bir yara almıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz