Kurtlar Vadisi Pusu’nun Yeni Oyuncusu Uğur Pektaş Oldu

admin

Haberler

17 Eylül 2016

Kurtlar Vadisi Pusu’nun Yeni Oyuncusu Uğur Pektaş Oldu

Pana Film tarafından yapımcılığı üstlenen Kurtlar Vadisi Pusu’dan son olarak Memati karakteri ayrılmıştı. Uzun süredir boşluğu bir türlü doldurulamayan Memati karakteri için ise yapım şirketi arayışlara devam ediyordu. Memati’nin eksikliğini tamamlayabilmek isteyen yapımcılar Arka Sokaklar dizisinde uzun süre yer alan Uğur Pektaş ile anlaştıklarını açıkladılar.

Başarılı oyuncu Uğur Pektaş’ın Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni sezonunda yer alacağı konusunda ise yapımcı firmadan resmi bir açıklama gelmedi. Perşembe akşamlarının favori dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu sezon hangi kanalda yayınlanacağı ise büyük bir merak konusu olmuş durumda.

Yayınlanacak Kanal Belirsizliğini Koruyor

Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam edeceği konusunda ortaya çıkan haberlere ise Pana Film tarafından bir açıklama getirilmedi. Ancak yapılan görüşmelerin Kanal D üzerinde ağırlık gösterdiği ve dizinin muhtemelen Kanal D ekranlarında yayınlanacağına artık kesin gözü ile bakılıyor.

Memati’nin yokluğunu aratmayacak olan Uğur Pektaş’ın Kurtlar Vadisi Pusu’da Memati’nin karakterine yakın bir karaktere hayat vereceği söyleniyor. En az 2 yıllık anlaşma yaptıkları öğrenilen yapım şirketi ve ünlü oyuncunun, uzun soluklu bir anlaşma yaptıkları söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz