Tuba Büyüküstün Ekranlara Geri Dönüyor

admin

Star TV

18 Eylül 2016

Tuba Büyüküstün Ekranlara Geri Dönüyor

Yaz sezonunda Ferzan Özpetek tarafından yazıp yönetilen ‘İstanbul Kırmızısı’ adlı filmde Neval adlı karaktere hayat veren Tuba Büyüküstün, eşi Onur Saylak tarafından çekilen ‘Daha’ adlı sinema filminde mülteci rolünde yer almıştı. Son olarak ise Hiner Saleem’in ‘Dar Elbise’ adlı projesinde başrol alan güzel oyuncu iki sezondur ekranlarda gözükmüyordu.

Gelen yeni haberlere göre Tuba Büyüküstün, yeni sezonda Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte ‘Cesur ve Güzel’ adlı dizide yer alacak. ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisi ile ekranlara ara veren Kıvanç Tatlıtuğ’un kendisi gibi uzun süredir ekranlarda yer almayan Tuba Büyüküstün ile aynı projede yer alacak olması büyük bir ilgiye yol açtı.

İlk Bölümler Ekim Ayında

Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in yer alacağı ve senaristliğini Ece Yörenç’in üstlendiği ‘Cesur ve Güzel’ dizisinin çekimleri için artık son aşamalara gelinmiş durumda. Dizinin 20 Eylül’de başlayacak olan çekimlerinden sonra Ekim ayında ilk bölümleri ile ekranlara gelmesi bekleniyor.

İstanbul’un Durusu ve Çatalca gibi bölgelerinde çekilen dizide Cesur adlı yakışıklı bir adamın büyükşehirden kasabaya yerleşmesi konu alınacak. Zengin bir ailenin kızı olan Süphan (Tuba Büyüküstün) ile arasında duygusal yakınlaşma olacak olan Cesur’un hikayesi izleyenleri ekranlara kilitleyecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz