Diriliş Ertuğrul 42. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

TRT 1

19 Ocak 2016

Diriliş Ertuğrul 42. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı ilk bölümünden beri heyecan dolu sahneleri ile izleyenleri ekranları başına kilitlemeyi başaran Diriliş Ertuğrul dizisinde bu hafta ilginç gelişmeler yaşanacak. Sosyal medyada şimdiden en çok konuşulanlar arasına girmeyi başaran 42. bölümün fragmanı ise yayınlandı.

Ertuğrul’u bekleyen sürpriz olaylar ve isimler yeni bölümde ortaya çıkacak. Tuğtekin’in obaya gelmesi ve Kocabaş’ın ihanetini itiraf etmesi obadaki gerilimin artmasına sebep olur. Ancak ilginç bir şekilde bu durum obalar arasında uzun süredir beklenen barış ve dayanışma ortamını ortaya çıkartmıştır. Diğer taraftan ise düğün hazırlıkları kaldığı yerden devam eder.

Kendisine yöneltilen okları ve suçlamaları görmezden gelen Ertuğrul yeni planlar kurmaya başlamıştır. Ertuğrul ile Artuk’un gideceği yerde kimlerin bulunacağı tamamen büyük bir sır olarak gizlenmektedir. Ertuğrul’un bu bölgede büyük bir vazifesi daha bulunmaktadır.

Obaya  gelen misafirlerden birisi ise Tangut’un yazdığı mektubu görür. Rahman’ın Geyikli’ye ve Ertuğrul’a gönderdiği haber obadaki tansiyonun tekrar yükselmesine sebep olur. Olağanüstü toplanma kararı alınan toyda büyük kararlar verilmeye başlanır. Ertuğrul ise burada bir sürpriz daha yaşayacağından habersizdir.

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde Ertuğrul, Tuğtekin ve Alplerinin katili olmadığını kanıtlayabilmek için kendi isteğiyle obaya gelerek yargılanmak istediğini söylemiştir. Fakat işler Ertuğrul’un istediği gibi gitmemiştir. Noyan askerlerini ölmeleri pahasına obaya yollayarak büyük bir risk almıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz