Esra Erol’da Yeni Bölümünde Neler Yaşanacak

admin

Haberler

19 Ocak 2016

Esra Erol’da Yeni Bölümünde Neler Yaşanacak

Uzun yıllardır ekranların sevilen yüzü olmayı başaran Esra Erol’un sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programı Esra Erol’da sürpriz gelişmeler ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yayınlandığı tarihten beri yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan program 9 sezondur ekranlarda yayınlanıyor. Esra Erol, yeni programı ile seven kalplerin buluşmasını ve yeni yuvalarını kurmasını sağlıyor.

Adaylar Yeni Taliplerini Bekliyor

Aşka dair hissedilen umutların daha da güçlenmesini sağlayan Türkiye’nin en sevilen programı Esra Erol’da 20 Ocak Çarşamba günü saat 16:30’da ATV ekranlarında yayınlanacak. Yeni gelin ve damat adaylarının ortaya çıkacağı bölümde aynı zamanda büyük sürprizler de yaşanacak. Yuva kurmak isteyen gelin adayları mutluluğun kapılarını Esra Erol’da programında aralayacaklar.

Taliplerini bekleyen adaylar arasında yer alan Aslı, Hülya, Ahmet, Nuray, İlhame, Derviş, Serap, Hayrettin, Uğur ve Billur gibi isimler yeni bölümde yine taliplerini değerlendirecekler. Son bölümde programda yüzünün gözükmesini istemeyen ve kimliğini gizleyen tuhaf damat adayı da yarın yayınlanacak olan yeni bölümde yer alacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz