Kara Sevda’da Yeni İtiraflar!

Kara Sevda’da Yeni İtiraflar!

Kara Sevda dizisi yeni bölümleri ile heyecan dolu sahnelerini izleyenlere sunmaya devam ediyor. Star TV ekranlarının en başarılı dizileri arasında yer alan Kara Sevda’nın bu hafta yayınlanacak olan bölümünde yine heyecan dolu sahneler yaşanacak. Kara Sevda’nın 14. bölüm fragmanı ise yayınlandı.

Yeni yayınlanan 14. bölüm fragmanında Nihan Kemal’e Emir ile olan evliliğini bağlayıcı tüm unsurları sıralar. Kemal ise Nihan’ı adalete sığınması için tembih etmeye başlar. Nihan ise Ozan’ın hapse girmesini kaldıramayacağını söyleyerek bu teklifini geri çevirir.

Kemal’e işin peşini bırakmasını ve olan tüm olayların artık kabullenmesi gerektiğini söyler. Kemal’in elinde sakladığı son sürprizi ise Nihan’dan habersiz bir şekilde cinayet gecesinin peşine düşmesine yol açar. Nihan ailesi ile birlikte Leyla yüzünden ufak bir sürtüşme uzaklık yaşar. Olaylardan biraz uzaklaşmak için gittiği Leyla’nın evinde oraya habersiz bir şekilde gelen Kemal ile aralarında özel bir gece geçer.

Emir ise emniyette yapılan sorguda kurtulmaya doğru emin adımlar ile yaklaşmaktadır. Dokunulmaz olmadığı gerçeğini öğrenen Emir bu konu ile ilgili ufak sıkıntılar yaşayabileceğini bilmektedir. Kemal’in çevresindeki herkese yönelik yıpratıcı ve kendine bağlayıcı kötü planlarını hızlı bir şekilde hayata geçirir.

Kemal’e ağır darbeyi indirmek için harekete geçen Zeynep’e ise Emir’in güveni tamdır. 20 Ocak Çarşamba akşamı saat 20:00’da yayınlanacak olan Kara Sevda dizisini Star TV ekranlarında izleyebilirsiniz. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz