Diriliş Ertuğrul 43. Bölümünde Büyük Baskın!

admin

TRT 1

26 Ocak 2016

Diriliş Ertuğrul 43. Bölümünde Büyük Baskın!

TRT 1 ekranlarında Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Noyan’ın mekanına yapılan baskın ve getirdiği sonuçları yeni bölümde konu alınacak. Tuğtekin, ani bir şekilde obaya dönerek her şeyi açıklamaya başlar. Bu açıklamalar beraberinde uzun süredir birbiri ile sürtüşmekte olan iki oba arasındaki kırgınlığı da yok edecektir. Obada nihayet uzun süredir aranılan huzur hakim olmaya başlar. Kayı ve Dodurga boyları arasındaki birlik, beraberlik ve büyük dayanışma, Noyan’ın tüm planlarını alt üst eder.

Bu durumları ön gören Ertuğrul’un yeni planları ise merak konusudur. Noyan’ın mekanına gelen baskının sonucunda ortalık iyice karışacaktır. Ertuğrul’un kervansarayda buluşmak üzere olduğu kişi ise yeni bölümde ortaya çıkacaktır.

Selcan, Banu Çiçek’ten farklı bir istekte bulunmak için obaya geri döner. Ertuğrul ise obaya sürpriz bir isimle geri dönecektir. Tüm bu olaylar Diriliş Ertuğrul’un 43. bölümünde yaşanacaktır.

Ertuğrul son olarak Tuğtekin’in obaya gelip açıklamalar yapması ile aklındaki soru işaretleri ile boğuşmaktaydı. İki obanın arasında yakalanan huzur ve barış Noyan’ı rahatsız ederken diğer taraftan düğün hazırlıkları da devam ediyordu.

Ertuğrul yeni planlarını kurarken, Artuk ile gideceği yerde yeni isimler ile tanışacaktır. Ertuğrul’u bu bölgede bekleyen büyük görev Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz