Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz’in Yeni Dizisi

admin

Haberler

25 Ocak 2016

Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz’in Yeni Dizisi

Asmalı Konak dizisinin üzerinden 12 yıl geçtikten sonra bugün Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz’in tekrar aynı dizi içerisinde yer alacağı ortaya çıktı. 12 yıllık uzun bir aradan sonra yeni dizi için birlikte kamera karşısına geçecek olan ikili şimdiden hayranlarını heyecanlandırmış durumda.

Paramparça dizisinde Gülseren’i canlandıran Nurgül Yeşilçay ile birlikte Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinin Kahraman’ı Özcan Deniz bu haber ile gündemden düşmeyecek gibi gözüküyor. Paramparça dizisinden ayrılan Nurgül Yeşilçay ise verdiği röportajda bu haberleri kısmen doğruladı.

Asmalı Konak’tan 12 Yıl Sonra Gelen Birliktelik

Özcan Deniz ile 12 yıl önce başarılı bir dizi projesine imza attıklarını ve birbirleriyle fazlasıyla uyumlu rol arkadaşı olabildiklerini söyleyen Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz ikilisinin ne tür bir dizi projesinde bir araya geleceği ise şimdilik bilinmiyor. Sır gibi saklanan bu haberin ardından sosyal medya gündeminde de en fazla konuşulan ikili Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay ikilisi oldu.

2000’li yılların ilk senelerinde ekranlarda yayınlanan Asmalı Konak dizisi iki sezon boyunca reyting sıralamalarında lider olmayı başarmıştı. Doğuda geçmekte olan ‘Ağa’ temalı dizilerin başlangıç noktası olarak görülen Asmalı Konak’tan 12 yıl sonra aynı ikilinin, aynı projede yer alacak olması büyük bir heyecan yaratıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz