Diriliş Ertuğrul 44. Bölüm Fragmanında Sürpriz

admin

TRT 1

2 Şubat 2016

Diriliş Ertuğrul 44. Bölüm Fragmanında Sürpriz

Güçlü oyuncu kadrosu ve tarihsel açıdan değerli sahneleri ile izleyenleri ekranlara kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1’in yüksek bir bütçe ile çekilen dizisi Diriliş Ertuğrul 44. bölümü ile yine heyecan dolu sahneler yaşatmaya geliyor. Yayın gününde sosyal medyanın en fazla konuşulan dizileri arasında yer alan Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünde Sungur Tekin’in geri dönüşü olay olacak.

Tekin’in dönüşünden sonra obada değişen dengeleri toparlayabilmek imkansızlaşacak. Uzun yıllar sonra obaya geri dönen Sungur Tekin’in yaratacağı etki yeni bölümde ortaya çıkacak. Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın ve Mehmet Çevik gibi isimlerin yer aldığı dizinin 44. bölümü 3 Şubat akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Ertuğrul’un abisi Sungur Tekin’in gönderdiği haber ile birlikte Noyan’ın ordusuna baskın yapmaktan vazgeçer ve kervansaraya gider. Gündoğdu tarafından yönetilen operasyonlar ile Moğol birliklerine büyük bir darbe vurulur. Obaların beyleri ve Alplerinin birlikte yaptıkları operasyonlar obada büyük bir mutluluk sebebi olmuştur. Ertuğrul’un abisinin sürpriz bir şekilde Sungur Tekin’i obaya geri getirmesi ise ilginç gelişmelerin yaşanmasına sebep olacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz