Eve Dönüş 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Haberler

2 Şubat 2016

Eve Dönüş 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Cansel Elçin tarafından canlandırılan ‘Yusuf’ karakteri, Dilşad Çelebi tarafından canlandırılan ‘Leyla’ karakteri ve daha pek çok iddialı karakterin yer aldığı Eve Dönüş dizisinin senaryosu Ahmet Saatçioğlu tarafından yazılıyor. Yapımcılığını Yalın Şen ve yönetmenliğini Kartal Çidamlı’nın üstlendiği dizi Çarşamba akşamları ATV ekranlarında izleyen herkesi ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürprizler ile yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden Eve Dönüş dizisi son olarak görkemli çekim mekanları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bugün ise Eve Dönüş dizisinin heyecan dolu geçecek olan 17. bölümüne ait tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin tanıtım fragmanı ve son bölümdeki gelişmelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Leyla uzun bir aradan sonra Aras’ın öz kardeşi öğrenir ve kendisini büyük bir bunalımın içerisinde bulur. Vedat’ın artık gözüktüğü kadar iyi biri olmadığını anlayan Leyla, Yusuf’a Pınar olduğunu söyleyemediği için artık acısını ve öfkesini yaşayamamaktadır. Yusuf ile Leyla arasındaki sırlar ise herkesi bıktırmıştır.

Leyla bir yandan Yusuf’un güvenini kazanabilmek için sırrını yazdığı mektubu da Yusuf’a tekrar vermek istemektedir. İntikam almak için gün sayan Oflaz artık Canan’ın hayatını karartmak için planlarını hayata geçirmeye hazırdır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz