Kenan İmirzalıoğlu ve Fahriye Evcen Aynı Dizide!

admin

Haberler

1 Şubat 2016

Kenan İmirzalıoğlu ve Fahriye Evcen Aynı Dizide!

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen ve Kenan İmirzalıoğlu’nun beraber kameralar karşısına geçeceği ortaya çıktı. Kenan İmirzalıoğlu ve Fahriye Evcen’in yer alacağı yeni dizi projesinde alacakları ücretler ise dudakları uçuklattı.

Ay Yapım tarafından çekilecek olan yeni dizi projesine evet diyen Kenan İmirzalıoğlu ve Fahriye Evcen’in bölüm başına alacakları ücretler şöyle açıklandı; Kenan İmirzalıoğlu bölüm başına 100 bin TL, Fahriye Evcen bölüm başına 50 bin TL. Her iki oyuncunun ilk 13 bölümlük ücretini peşin alacak olması ise ayrı bir detay olarak paylaşıldı.

Dizinin Detayları Henüz Belli Değil

Evcen’i son olarak Kurt Seyit ve Şura’da Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte oynarken görmüştük. İmirzalıoğlu’nu ise ATV ekranlarının popüler dizisi Karadayı’da Bergüzar Korel ile başrolleri paylaşırken izlemiştik.

Deli Yürek, Ezel ve Alacakaranlık gibi diziler ile Türk halkının kalbinde büyük bir yere sahip olmayı başaran Kenan İmirzalıoğlu’nun Fahriye Evcen ile birlikte yer alacağı dizinin hikayesi ve diğer detayları ise şimdilik bilinmiyor. Ancak ikilinin talep ettiği ve almayı başardığı bu rekor ücret rakamları şimdiden medyanın gündemine oturmuş durumda.

Bakalım Ay Yapım imzası taşıyacak olan bu yeni dizi projesi izleyenlerin beklentilerini karşılayabilecek mi? 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz