Diriliş Ertuğrul 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Diriliş Ertuğrul 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında her Çarşamba akşamı reyting rekorları kırmayı başaran Diriliş Ertuğrul dizisinde heyecan dorukta. Yeni yayınlanan 47. bölüm fragmanında Gündoğdu’nun Selcan’ı kurtardığı ve Noyan’ı esir aldığı ortaya çıkıyor.

Selcan ise Gündoğdu’nun kendisini kurtarmasından dolayı oldukça büyük bir mutluluk duymaktadır. Zaferinin gerçekleşmesinde büyük payı olan Hamza ise Noyan tarafından şehir edilmiştir. Gündoğdu, Noyan’ı obanın önünde infaz etmek üzere obaya getirmek istemeye devam etmektedir.

İnfazın asıl amacı bölgedeki diğer Türkmen boylarına gövde gösterisi olması ve cesaret vermesi olacaktır. Obada yapılan konuşma sonrasında büyük bir coşku meydana gelmiştir. Noyan ise tüm yaşadıklarına rağmen tehditler savurmaya devam etmektedir. Sadettin’in Tangut’un düzenlediği gizli planlarını öğrenmesi ise an meselesidir.

Kayılar’ın ve Oğuzlar’ın geleceğini belirleyecek olan olaylar ise artık ortaya çıkmak üzeredir. Sungur Tekin’in beylere açıkladığı sır ise obada bomba etkisi yaratacaktır. Sungur Tekin ve Gümüştekin ile ayrı ayrı tüm konuları konuşmak isteyen Saadettin aradığı sorulara yanıt bulmak üzeredir. Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümünü Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz