Kara Sevda 19. Bölüm Fragmanında Heyecan Dorukta

23 Şubat 2016
Kara Sevda 19. Bölüm Fragmanında Heyecan Dorukta

Kara Sevda dizisinde heyecan dolu bölümler yayınlanmaya devam ediyor. Star TV ekranlarında izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başaran dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde neler yaşanacağına gelin birlikte göz atalım.

Kemal ve Nihan ikilisinin yaşadıkları gecenin üzerindeki sır perdesinin en kuvvetli bağlantısı hala Karen’in ölümüdür. İkiliyi derinden etkileyen bu olay ayrı ayrı tüm konuların sorgulanmasına sebep olur. Cinayeti ise Karen’in kocasının üstlenmesi bu cinayet olayında Emir’in de payı olduğu fikrini akıllara getirmektedir.

Kemal cinayet gecesi ile ilgili yaptığı araştırmasında giderek tehlikeli olaylar ile karşılaşmaya başlar. Araştırmaları durdurması için Nihan’a teklif sunan Kemal ayrıca birbirlerinden bir süre uzak kalmaları gerektiğini de söyler. Nihan’ın artık ayrı olma ve bir süre görüşmeme fikrine inanmaktan başka şansı kalmamıştır.

Nihan, Kemal’den ayrı kaldığı günlerde artık acı ve zor güler geçirmeye başlar. Bu ilişkinin rahat bir şekilde yürüyebilmesi için artık tek bir çıkış yolu vardır. Karen’in kocası Taner’in Emir’in bir oyununa geldiğinden emin olan ikili Taner’den Emir’i koruduğuna dair ipuçlarını alabilmek için planlar yaparlar. Fakat ikiliyi yaptıkları planlar işlerken beklenmeyen kötü sürprizler beklemektedir.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz