Siyah Beyaz Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Siyah Beyaz Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir dizi projesi ile izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerinde sürpriz isimlerin yer alacağı söylenen dizinin konusu ise şimdiden büyük bir merak konusu olmuş durumda. Merakla beklenen Siyah Beyaz dizisinin çekimlerine yaz aylarında başlanacağı söyleniyor. İzleyicilerin merak ettiği diğer bir soru ise dizinin hangi kanalda yayınlanacak olması.

Söylentilere göre Ay Yapım adlı yapım şirketi dizi için Star TV ile 3 yıllık bir sözleşme imzalayabilirse Siyah Beyaz dizisi Star TV ekranlarında yayınlanacak. Siyah Beyaz dizisinin yayın tarihi ve yayınlanacağı kanal ile ilgili dizinin oyuncularından ise herhangi bir açıklama gelmedi.

Yaz Aylarının Sonuna Doğru Yayınlabilir

Gelen bir diğer önemli haber ise Kıvan Tatlıtuğ’un dizideki bayan rol arkadaşının Cansu Dere olacağı söyleniyor. Ay Yapım şirketinin düşündüğü bir diğer ünlü isim ise Tuğba Üstünkaya olmuş durumda. Ay Yapım eğer Büyüküstün ile anlaşma sağlarsa Kıvanç Tatlıtuğ’un rol arkadaşı Tuğba Büyüküstün olacak.

Yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar’ın oturacağı dizinin ekranlara gelmesinin ise yaz aylarının sonlarını bulacağı söyleniyor. Çekimlerine yakında başlanacak olan dizinin konusu hakkında ise gündemde herhangi bir bilgi veya açıklama bulunmuyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz