Diriliş Ertuğrul 59. Fragmanı Nefesleri Kesiyor

admin

TRT 1

24 Mayıs 2016

Diriliş Ertuğrul 59. Fragmanı Nefesleri Kesiyor

TRT 1 ekranlarında her bölümü ile reyting sıralamalarında başarı elde eden dizi Diriliş Ertuğrul, bu hafta yine heyecan ve aksiyon dolu bir bölüm ile geliyor. Heyecan ile beklenmekte olan Diriliş Ertuğrul dizisinin 59. bölüm fragmanı ise nihayet yayınlandı.

Tarih ve insanların hayal dünyası ile harmanlanan dizi güçlü oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor. Mayıs ayının sonunda sezon finali yapılacak dizinin yeni bölümü 25 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

59. bölümde Yiğit’in, Ertuğrul’a göndereceği mektup artık gerçeklerin ortaya çıkmasına yol açacaktır. Yiğit, Turgut ve Dündar’ı kurtarabilmek için bu tür bir oyun oynadığını mektup içerisinde belirtmiştir.

Turgut ise yakalandığı bölgeden Yiğit’in de yardımları ile kaçmayı nihayet başarır. Ertuğrul, isyancılar ile konuşarak yaptıklarının hata olduğunu anlatmaya çalışır. Yiğit ise göğsünden aldığı ok yüzünden ağır yaralanmıştır. Ertuğrul’un girdiği sert çarpışma bittikten sonra kimse yaralanmadan bölgeden ayrılmıştır.

Tuğtekin’in Noyan tarafından tuzağa düşmesi ise ağır bir şekilde yaralanmasına sebep olur. Tüm bu olaylar yaşanmaktayken Tuğtekin ve Gökçe obaya geri getirilir. Obaya dönüldüğünde Gökçe ölmüş ve Tuğtekin ise ağır bir şekilde yaralanmıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz