Diriliş Ertuğrul Bu Hafta Yayınlanmayacak

admin

TRT 1

17 Mayıs 2016

Diriliş Ertuğrul Bu Hafta Yayınlanmayacak

Diriliş Ertuğrul dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 59. bölümü için nefeslerin tutulduğu dizinin hayranlarına ise üzücü bir haber verildi. Ünlü dizi bu hafta UEFA Avrupa Kupası final maçının yayınlanacak olması sebebiyle 25 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanacak. 59. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmayan dizinin yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Dizinin hayranları ise sosyal medya üzerinden dizi heyecanlarını paylaştılar. Twitter platformunda dizinin yeni bölümü ile ilgili duydukları heyecanı belirten izleyenler, ertelenme kararından dolayı üzgün olduklarını da dizinin yapım ekibine belirttiler.

59. Bölümde Neler Olacak?

59. bölümde Ertuğrul, Tuğtekin ve Sungur Tekin, ani bir karar ile Noyan tarafından işgal edilmiş olan mağaraya baskın yapacaklar. Fakat Noyan, mağarada bulunmadığı için baskın yapan ekibi sürpriz bir olay bekliyor olacak. Noyan, mağaraya Gökçe’ye ait olan bir elbiseyi ve özel bir mesajı bırakmıştır. Gökçe’yi alabilmek için mezarlık yakınlarındaki bir bölgeye giden Noyan’ı Boğaç’ın yönlendirmeleri kurtaracaktır.

Dizinin 59. yeni bölümünün fragmanının ilerleyen günlerde yayınlanacağı söyleniyor. Fragman detayları ortaya çıktığı zaman sizlerle buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz