Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölümünde Yine Heyecan Var

admin

Haberler

16 Mayıs 2016

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölümünde Yine Heyecan Var

Oktay Kaynarca, Kenan Çoban, Ozan Akbaba ve Deniz Çakır gibi ünlü isimlerin başrollerinde yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 36. yeni bölümü ile 17 Mayıs Salı akşamı saat 20:00'da ATV ekranlarında yayınlanacak.

36. bölümü ile izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan ünlü dizinin bu haftaki yeni bölümünde heyecan yine dorukta olacak.

Dizinin yeni bölümünde Ünal Kaplan'ın çevresindekiler için yazacağı kader en fazla Hızır Çakırbeyli'nin hayatını etkileyecektir. Ailesinin yaşadığı bütün olumsuz olaylara rağmen dünyaya yeni gelen bebek ile hayata yeniden tutunmaya başlayan Hızır Çakırbeyli, galeride ortaya çıkan bomba ve patlama haberi ile tekrar şok olur.

Esra ile birlikte yeni bir hayat kurmak isteyen İlyas'ın hayalleri artık kana bulanacaktır. Her şeyden habersiz bir şekilde bebeğini kucağına alarak mutlu olan Civciv ise öz çocuğunun kendisine baba demeden hayatını geçirmeyi tercih etmiş olan dostu ile sonun eşiğine geldiğinin farkında değildir.

Bu olaylar ile birlikte dizinin 36. bölümünde ilginç gönül meselelerinin de karakterlerin hayatına girmesi olayların giderek karışmasına sebep olacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz