Diriliş Ertuğrul Dizisinin Efsane Karakteri Geri Döndü

Diriliş Ertuğrul Dizisinin Efsane Karakteri Geri Döndü

Diriliş Ertuğrul dizisinde Bamsı adlı karakteri canlandıran ünlü oyuncu Nurettin Sönmez, tekrar izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yayınlanacak yeni bölümünde yer alacak olan Nurettin Sönmez, aşırı heyecanlı olduğunu ve diziye geri dönmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Diziye ara verdiği süre boyunca hayranlarından gelen destek mesajlarını okuyarak motivasyon sağlayan Sönmez, gazetecilerden gelen ‘Yeni bölüm ile ilgili ufak bir sır verebilir misiniz?’ sorusuna gülümseyerek, ‘Yeni bölümde gözünüz Bamsı karakterinden ayrılmasın’ diyerek yanıt verdi.

Set ortamını ve oyuncu arkadaşlarını özlediği söyleyen Sönmez, setin ne kadar değerli olduğunu diziye ara verdiği süre içerisinde daha iyi anladığını belirtti. Arkadaşlarının oldukça sıcak karşıladığını söyleyen Sönmez, mail adresine gelen onlarca farklı izleyici maili ile mutlu olduğunu söyledi.

Bamsı Daha Korkusuz Bir Şekilde Dönüyor

Bamsı karakteri ile ilgili olarak ise ‘Daha korkusuz ve kardeşlerine daha sadakatlı yaklaşan bir Bamsı sizleri bekliyor’ yanıtlarını veren Nurettin Sönmez, bu karakteri izlerken kendisinin de heyecanlandığını söyledi.

Dizi çekimlerinin de kendisini oldukça heyecanlandırdığını söyleyen Sönmez, ‘Çarşamba günleri set olmadığı zamanlarda da oturup diziyi izliyorum. Diziyi izlerken ise asla kendim olarak izlemiyorum. Bamsı gözünden diziyi izleyerek gülüyrum ve heyecanlanıyorum.’ şeklinde sözlerine devam etti.

Diziye geri dönmesindeki en büyük sebebin ise ünlü oyuncunun sosyal medya hesaplarına yağan izleyici mesajları olduğu söyleniyor. Gelen mesajların oldukça samimi olduğunu ve kendisini kuvvetli hissettirdiğini söyleyen Sönmez, bu haftaki yeni bölümde karşımızda olacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz