Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Reyting Rekorları Kırdı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Reyting Rekorları Kırdı

ATV ekranlarının Salı akşamları en fazla izlenen ve beğenilen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi en son yayınlanan bölümü ile reyting rekorları kırdı. Popüler dizi, AB Sosyal Statü’de %9.12 izlenme oranı ve 22.40 izlenme paylarına erişerek en fazla izlenen 100 program arasından 1. oldu. Hayranları için özel olarak başlatılan uygulama ve bölüm etiketi olan #baba etiketi Oktay Kaynarca tarafından seçildi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bölüm etiketi olan #baba, kısa bir süre içerisinde Twitter Türkiye Trending Topics sıralamasına giriş yapmayı başardı. Belirlenmiş olan bu etiket ile 2. sıraya kadar yükselmeyi başaran dizi, sosyal medya platformunda dizi sona erene kadar üst sıralarda kalmayı başardı.

Sosyal Medyada En Fazla Konuşulan Dizi Oldu

Karısı Meryem Çakırbeyli ile arası kötü olan Hızır Çakırbeyli’nin üstü yapmaya çalıştığı sahneler ise sosyal medyada en fazla konuşulan sahneler arasında yer aldı. Don Corleone’ye gönderme yapılan bölümde ‘Yerli Don Corleone iş başında’ yorumları yapıldı. Hızır Çakırbeyli’nin oğlu Ömer’in söylediği, ‘Seni anlamakta zorluk yaşıyorum. Gündüzleri adam vurabiliyorsun geceleri de ütü yapıyorsun.’ sözleri Salı akşamı ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde unutulmayan replikler arasına girdi.

Dizinin başrol oyuncularından olan Oktay Kaynarca ise bir önceki gün dizinin takipçilerinden olan Arda Turan ile buluştu. Oktay Kaynarca, Riva Milli Takım Tesisleri’nde Arda Turan’ı ziyaret ederek sohbet etti.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz