Selin Şekerci Acı Aşk Dizisi ile Geri Dönüyor

admin

Show TV

9 Aralık 2015

Selin Şekerci Acı Aşk Dizisi ile Geri Dönüyor

Show TV’nin yeni sezon dizileri arasına bir yenisi daha ekleniyor. Acı Aşk adlı dizinin fragmanları izleyicilerde büyük bir heyecan uyandırmaya başladı. Erol Avcı’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol tarafından kaleme alınıyor. Dizi müzikleri ise Kıraç tarafından düzenlenirken, yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun oturuyor.

Acı Aşk Dizisinin Konusu

Gözleri ile insanları esir almayı başaran güzel oyuncu Selin Şekerci, masum duruşu ile melek gibi gözüken Sezgi Sena Akay ve aşkın en acı verici halini yaşayacağı iki kadın arasında kalmış bir adam. Acı Aşk dizisi, her aşk gibi masum ve mutlu başlayan bir aşkın dağıttığı ve parçaladığı hayatları bizlere anlatıyor. Melek (Sezi Sena Akay) ve Bulut (Seçkin Özdemir) karakterlerinin aralarındaki rüya gibi aşk ve diğer yandan sevgiye sürekli büyük bir hasret duyan Sude (Selin Şekerci) arasındaki tüm olaylar Show TV ekranlarında yer alacak.

Aşkın fedakarlık ve cesaret gerektiren bir duygu olduğunu sürekli hatırlayarak yaşayan Ali (Alperen Duymaz) ise Melek ve Bulut ile sürekli olarak tartışma halinde oluyor. Bu oyuncuların bir şekilde kesiştiği yolları ve kördüğüm halini alan hikayeleri oldukça fazla ilgi çekecek gibi gözüküyor.

Acı Aşk Dizisi Oyuncuları

Selin Şekerci, Alperen Duymaz, Seçkin Özdemir, Hüseyin Avni, Neriman Uğur ve Erkan Can’ın yer aldığı dizide ayrıca Türkü Turan gibi genç  ve yetenekli isimler de yer alacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz