Diriliş Ertuğrul En Çok İzlenen Dizi Oldu

admin

Haberler

8 Mayıs 2016

Diriliş Ertuğrul En Çok İzlenen Dizi Oldu

Nisan ayına ait olan yayınlanan reyting sonuçlarında yine ilginç isimler yer alıyor. Haftanın beş günü boyunca televizyonlarda yayınlanan Survivor programı %8,80 oranı ile listenin 2. sırasında yer aldı. Üçüncü sırada ise Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi %8,35 ile yer almayı başardı.

Nisan ayının ön plana çıkmayı başaran dizileri arasında ise Kırgın Çiçekler, Kurtlar Vadisi Pusu, Kara Sevda ve Ark Sokaklar gibi diziler yer almayı başardı.

Diriliş Ertuğrul’a Yeni İsimler Katılabilir

Reyting sıralamalarında birden bire büyük bir yükseliş yakalamayı başaran Diriliş Ertuğrul dizisi ise dizi yapımcılarını oldukça şaşırttı. Özellikle son günlerde Arka Sokaklar’ın büyük bir başarı elde etmesi ve en üst sırada yer aldığının düşünülmesi üzerine böyle bir sonuç ortaya çıkması Diriliş Ertuğrul yapımcılarını mutlu etti.

Dizinin büyük başarısından sonra dizide rol alan ünlü oyuncular hayranlarına tek tek kendi kişisel sosyal medya hesapları üzerinden teşekkür ettiler. Dizinin daha uzun bir süre boyunca yayında kalacağını söyleyen yapım ekibi yakın bir zaman içerisinde diziye sürpriz oyuncuları da dahil edebileceklerini söylediler. Söylentilere göre dizinin yeni sezon başlangıcında 2 yeni ünlü isim yer alacak. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz