Diriliş Ertuğrul Film Oluyor!

Diriliş Ertuğrul Film Oluyor!

Ünlü ve başarılı dizi projesi Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı ve senaristi olan Mehmet Bozdağ, Diriliş Ertuğrul film projesinin önümüzdeki yaz aylarında hayat bulabileceğini açıkladı. Bozdağ, yeni projesinin şimdiye kadar yapılan projelerden daha farklı bir yapıya sahip olacağını söyledi.

TRT ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca izleyiciye sahip olan Diriliş Ertuğrul dizini yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ bu açıklamalarını şöyle devam ettirdi; ‘Dizimizin film projesini 2016 yılının Haziran ayında izleyenlerimize sunmayı planlıyoruz. Haziran ayında eğer kısmet olursa Diriliş Ertuğrul filmi sinemalarda olacak. Diziyi 3 sezon planladığımız için 3 sezon sonunda dizinin geleceğinin ne olacağını ise şimdilik bizler de bilmiyoruz. Fakat Diriliş Ertuğrul film projesi Haziran ayında kesin olarak geliyor.’

Film Haziran Ayında Geliyor

Sinema filmi ile ilgili ipuçları veren Bozdağ, ‘Filmimizi Orta Asya’da çekmeyi planlıyoruz. Sinema olduğu için diziden daha görkemli bir havaya sahip olması gerekiyor. Şimdiye kadar görülmemiş ve denenmemiş işleri yapmaya çalışacağız.’ dedi. Bozdağ, sinema filmlerinin çekim sürelerinin daha uzun sürdüğünü ve bu yüzden daha rahat davranabildiklerini de sözlerine ekledi.

Bozdağ, ‘Bir haftada 120 dakikalık bir bölümü izleyenlere sunabiliyoruz. Ancak sinema filminde 2 ayda 120 dakikayı çekebilme lüksümüz olacağından dolayı prodüksiyon olarak daha kaliteli işler ortaya çıkartabiliriz. Hayranlarımızın Haziran ayını beklemelerini tavsiye ediyoruz.’ şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz