Emine Erdoğan Sevdiği Dizi Karakterini Açıkladı

Emine Erdoğan Sevdiği Dizi Karakterini Açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, İstanbul’da düzenlenen bir törene katıldılar. Tören esnasında karşılaştıkları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinde rol alan başarılı oyuncu Özlem Balcı ile karşılaşan ikili bir süre boyunca ünlü oyuncu ile sohbet ettiler. Recep Tayyip Erdoğan, Özlem Balcı’yı görünce, ‘Emine bak en sevdiğin oyuncu burada.’ diyerek eşine seslendi.

Özlem Balcı’nın Seksenler dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteri, eşini fazla sevdiğinden dolayı sürekli kıskançlık yaparak onunla durmadan kavga eden Kahveci Mesut’un karısı olarak tanınıyor.

Seksenler Dizisinin Ünlü Oyuncusu ile Sohbet Ettiler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kısa adı SADED olan Sanat Düşünce ve Eğitim Derneği’nin İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen ‘Asım’ın Nesli’nden Bir Usta’ adlı programında yer aldı. Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu olan ve aynı zamanda belgesel yapımcısı olan Özlem Yıldız’ı beğenerek izlediklerini söyleyen Erdoğan çifti, oyuncu ile kısa süreli bir sohbet ettiler.

Görüşme esnasında, Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Seksenler adlı diziyi kaçırmadan beğenerek izlediklerini söylediler. Oyuncu ile tanışmaktan büyük keyif aldığını ve mutlu olduğunu söyleyen Emine Erdoğan, Özlem Yıldız’ın karakterini çok beğendiğini söyledi. Sohbetin ardından ise Özlem Balcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın kendisine gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz