Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümünde Kötü Haber

9 Şubat 2016
Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümünde Kötü Haber

TRT 1 ekranlarında büyük bir ilgi ile takip edilen  Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünde kötü olaylar yaşanacak. 45. bölüm fragmanı yayınlanan dizide Sungur Tekin uzun bir aradan sonra obaya tekrar geri dönecek. Tekin’in obaya geri dönüşü ise Hayme Ana’nın sevinmesine yol açar. Ertuğrul tarafından geri getirilen Sungur ise Dodurga beylerinin aklının karışmasına yol açacaktır.

Noyan, tüm yaşanan olaylara rağmen mücadele etme gücünü kaybetmemiştir. Efrasiyab aracılığı ile Selcan’ı obadan kaçıranlar ise obada yaşanan olayların daha da alevlenmesine yol açacaktır. Hamza’nın Gündoğdu’ya sadık kalıp kalmayacağı ise hala büyük bir merak konusudur. Noyan Selcan’ı kaçırdıktan sonra istediklerini de elde etmeye başlar.

Diğer yandan Sungur Tekin’in annesi ve abisi ile karşı karşıya gelmesi ve kötü haberlerin ortaya çıkması Sungur’un obaya geri dönmesi ile ilgili sıkıntıları beraberinde getirecektir. Gümüştekin ile Aytolun’un yeni planları ise dizinin 45. yeni bölümünde ortaya çıkacaktır.

Ertuğrul yeni tanıştığı kişilerin ona neler anlatacağı ise büyük bir merak konusudur. Gündoğdu’nun Selcan’ı kurtarma planları ise artık hayata geçirilmek üzeredir. Fakat Selcan’ı kurtarma planlarının işe yarayıp yaramayacağı belirsizliğini korumaktadır.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz