Eve Dönüş 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

9 Şubat 2016
Eve Dönüş 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Ülkemizde sürekli olarak yaşanan üvey anne dehşetini tüm Türkiye’nin gözleri önüne seren Eve Dönüş dizisi toplumu derinden etkileyen ve gerçekleşmesi muhtemel olayları ekranlara getirmeye devam ediyor. Çocuk şiddetine ve üvey anne dehşetine karşı tepkisiz kalmak istemeyen dizinin her bölümünde benzer olaylar konu alınıyor.

Başrollerde yer alan Dilşad Çelebi’nin canlandırdığı Leyla karakterinin üvey annesi tarafından şiddete maruz kalması ekseninde ilerleyen dizinin senaryosu heyecan dolu sahneler ile devam ediyor.

Dizinin 18. bölümünde Leyla’nın kardeşi olduğunu öğrenen Aras, Vedat’ı öldürmesi üzerine büyük bir şok yaşamaya başlar. Leyla’nın Aras’ı korumasını anlamlandıramayan Yusuf ise Leyla ile kavga etmeye başlar. Sürekli gelmeye devam eden kötü olaylar sonrasında artık Leyla’nın aklı başına gelmiştir.

Leyla artık Elif’i Canan’ın eline bırakmaya hiç niyetli değildir. Kendi kızına kavuşabilme hayalleri kuran Leyla velayet davasına başvurur. Avukat ise Leyla’nın evli olmasının mahkemede büyük bir avantaj olacağını söyleyerek Leyla’nın Yusuf’a evlilik teklifi etmesine yol açar. Evlilik teklifi karşısında şaşıran Yusuf’un bu teklife ne cevap vereceği ise tamamen belirsizdir. 

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz