Diriliş Ertuğrul’da Noyan Kurtuluyor

admin

TRT 1

1 Mart 2016

Diriliş Ertuğrul’da Noyan Kurtuluyor

TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kırmaya devam eden dizisi Diriliş Ertuğrul 48. bölüm fragmanı ile izleyenleri heyecanlandırmayı başardı. Çarşamba akşamı yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde Noyan bu kez kurtulmayı başaracak.

İki devlet arasındaki anlaşmadan sonra serbest kalacak olan Noyan devlet ile Kayı ve Dodurga obalarına karşı gelecek. Obanın beyleri ise sonuçlar her ne olursa olsun Noyan’ın idam edilmesi gerektiğini düşünmeye başlayacaklar. Fakat Saadettin her iki obanın beyleri ile iletişime geçerek Noyan’ın idam edilme kararının tekrar gözden geçirilmesini sağlarlar.

Noyan artık idamdan kurtularak Saadettin tarafından geriye götürülmek üzere yola çıkacaktır. Noyan’ın idam edilmemesi ise obada büyük bir hayal kırıklığına yol açar. Sadettin Noyan’ı idamdan kurtarırken diğer yandan Tangut ile diğer planlarını yapmaya başlar. Uzun bir yolculuktan sonra obaya geri dönmek isteyen Ertuğrul ve Alpler, obaya döndükleri zaman başlarına gelecek kötü sürprizlerden habersizdir.

Noyan ve Tangut’un arasındaki gerilim ise giderek artmaktadır. Kayılar’ın geleceğini derinden sarsacak olan görevi Ertuğrul’a vermiş olan isim ise hala büyük bir sır olarak saklanmaktadır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz