Diriliş Ertuğrul’da Noyan Ölecek mi?

admin

TRT 1

16 Şubat 2016

Diriliş Ertuğrul’da Noyan Ölecek mi?

Heyecan dolu sahnelere sahip olan Diriliş Ertuğrul dizisinin 46. bölüm fragmanı dizinin izleyenleri ile buluştu. Heyecanın bir an olsun düşmediği tarihi konulu Diriliş Ertuğrul’un yeni fragmanı yine bomba gibi bir bölüm ile karşı karşıya olduğumuzu bizlere gösteriyor.

Hayme Ana yaşanan olaylardan sonra bu olayların arkasındaki kişileri araştırmaya çalışırken, Ertuğrul ve Alpleri, düşmanları ile çatışmaya girmek için kılıçlarını kuşanmaya başlıyor. Noyan ise yeni bölümde Gündoğdu’nun eline düşüyor.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Esra Bilgiç, Didem Balçın ve Osman Soykut’un yer aldığı Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümü 17 Şubat Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Yeni bölümde yer alacak olan heyecan dolu sahneler arasında Ertuğrul’un obayı tekrar karıştırması da yer alacak. Sungur Tekin’in Hayme Ana’nın ortağına ait olan mührünün çalınması ve Selcan’ın kaçırılması arasında bağ ise obanın huzurunu kaçıracak.

Gündoğdu’nun Selcan’ı kurtarabilmek için neler yapacağı ve Noyan’ın ölüp ölmeyeceği ise Diriliş Ertuğrul dizisinin 46. bölümünde cevap bulacak. Aytolun ve Gümüştekin’in yeni planlarının da ortaya çıkacağı yeni bölümü sakın kaçırmayın.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz