Eve Dönüş 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Haberler

16 Şubat 2016

Eve Dönüş 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV kanalında Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan Eve Dönüş’ün yayın günü son olarak Cuma akşamlarına alınmıştı. Reytinglerdeki düşüşlerden dolayı yapılan bu değişiklikten sonra daha başarılı sonuçlar alınması bekleniyordu.

Dizinin heyecan ile beklenen 19. bölüm fragmanı da bugün yayınlandı. Başrollerinde Cansel Elçin ve Dilşad Çelebi’nin yer aldığı Eve Dönüş dizisi 19 Şubat 2016 Cuma akşamı ekranlara gelecek.

Elif’in babasıyla kalmasını isteyen Leyla, bu bölümde yeni hayal kırıklıkları yaşayacak. Yaşanan olaylar karşısında artık ne yapacağını bilemez hale gelmiş olan Leyla’nın aklına yeni bir plan daha gelir. İçinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak isteyen Leyla artık bu amaç için her şeyi yapmaya hazırdır.

Kendisini yarı yolda bırakılmış hisseden Leyla’nın bu yolda destek alabileceği kimse kalmamıştır.

Kızının velayetini almak isteyen Leyla, Elif’in babasıyla kalmak istediğini belirtmesi ile bir kez daha yıkılır. Yusuf ise şok olduktan sonra artık Leyla’yı terk ederek annesinin yanına gitmek isteyecektir. Kızından vazgeçmeyen Leyla ise Elif’i kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Canan evde çalışanları tehdit ederek Elif’in burada mutlu olduğunu Leyla’ya söylettirir. Mahkemede ise davanın seyrini değiştirecek olan Meryem’in ifadeleri eksiktir. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz