Diriliş Ertuğrul’da Sungur Tekin Ölecek mi?

admin

TRT 1

31 Mayıs 2016

Diriliş Ertuğrul’da Sungur Tekin Ölecek mi?

Çarşamba akşamlarının en sevilen dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul dizisinde heyecan yine dorukta. Büyük bir merak ile beklenmekte olan dizinin 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sungur Tekin, büyük bir yara alarak herkesin şoka girmesine yol açacak.

Tekden Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin senaryosu Mehmet Bozdağ tarafından yazılıyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner ve Didem Balçın'ın yer aldığı dizi son olarak AB grubu reyting sıralamasında 1. sırada yer almıştı.

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisinin 60. yeni bölümünde Ertuğrul'un, Noyan'ı tekrar yakalaması Saadettin'in oyunlarını bozmaya başlar. Ertuğrul artık Noyan'ı öldürmek istememektedir. Ayrıca Turgut'un da onu öldürmesine izin vermeyecektir.

Diğer yandan Noyan ile Boaç arasında ise gerginlik sürmektedir. Saadettin'in telaşlanması tamamen Noyan ile Boğaç'ın tekrar konuşması ile ilgilidir. Saadettin tüm yaptıklarının ortaya çıkmasından korkmaya başlamıştır.

Obada yaşanan olaylar ise genellikle Tuğtekin ve Gökçe ekseninde devam etmektedir. Tuğtekin Bey'in yerine yeni gelecek olan aday için arama çalışmaları ise başlatılmıştır. Sungur, Gündoğdu'nun yardımı ile Yiğit'i tekrar aramak için yola çıkar. Yiğit'in yerine adım adım yaklaşan Sungur Tekin ile alplar arasında büyük bir arbede çıkar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz