Kara Sevda 33. Bölüm Fragmanı Nefesleri Kesti!

admin

Star TV

31 Mayıs 2016

Kara Sevda 33. Bölüm Fragmanı Nefesleri Kesti!

Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu ve Burak Sergen gibi ünlü isimlerin başrollerinde yer aldığı Kara Sevda dizisi 33. bölümü ile 1 Haziran 2016 Çarşamba akşamı saat 20:00'da Star TV ekranlarında olacak.

Dizinin yeni bölümünde uzun yıllardır gizli tutulmaya çalışılan gecenin üzerindeki sis perdesi nihayet aralanmaya başlanacak. Nihan, Kemal'e karşı artık eskisinden daha öfkelidir. Emir ve Ozan için ise işlemekte olan adalet süreci ile ilgili gergin bir bekleyiş ortaya çıkar.

Emir ve Ozan'ın özel durumu için aileler ve özel avukatlar yoğun bir çaba göstermektedir. Ozan hayatında yaşadığı en zor saatleri geçirmek üzereyken, Emir demir parmaklıkların ardında intikam ateşini tazelemeye başlar.

Kaçınılmaz sona doğru ilerlediğinin farkında olan Kemal, Nihan'ın büyük öfkesi ile karşılaşınca Nihan'ın hayatındaki en önemli varlığın Ozan olduğunu anlamaya başlar. Nihan'ın öfkesi artık kolay kolay dindirilecek gibi değildir.

Yeni bölümün sonlarına doğru artık aralarında gerginlik olan herkes kaçınılmaz bir şekilde birbirleriyle yüzleşmeye başlar. Asu ile Emir ise karşılaştıkları zaman yüzleşmek onlar için aynı zamanda Kemal ve Nihan'ın akıbeti konusunda da büyük bir önem taşımaktadır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz