Alişan’dan Demet Akalın’a Nostaljik Doğum Günü Sürprizi! Eski Fotoğrafları Geçmişe Götürdü

Beyza S.

Haberler

23 Nisan 2021

Alişan’dan Demet Akalın’a Nostaljik Doğum Günü Sürprizi! Eski Fotoğrafları Geçmişe Götürdü

Bugün 49 yaşına basan Demet Akalın’a dostu Alişan’dan anlamlı bir doğum günü hediyesi geldi. Alişan geçmişe dayanan dostluklarını hatırlatarak Demet Akalın’a doğum günü dileklerinde bulundu.

demet akalın-alişan

Onlar çalkantılı magazin dünyasının en sıkı dostlarından. Arkadaşlıkları geçmişe dayanan ünlü ikili geçmişte büyük bir kavga etmiş, birbirlerine ağır sözler söylemişti. Hatta bu kavga üzerine Demet Akalın “Yüzüne tüküreceğim, asla barışmam demişti. Alişan ise “Sen şeytansın. Allah ıslah etsin. Sakın bir daha karşıma çıkma.” diyerek tweet atmıştı.

demet akalın-alişan

6 sene süren küslükte ilk buzları kıran ise Demet Akalın oldu. Demet Akalın, Alişan’ın eşi Buse Varol’un doğum videosunu Instagram’dan beğenerek barış dalı uzattı. Alişan ise bunun üzerine Demet Akalın’a teşekkür etmiş, “Göremiyordum da zaten birbirimizde engelliyiz çünkü. Hakikaten yanlışlıkla yaptı sandım. Yani inanın neden oldu, nasıl küstük bilmiyorum. Bu kadar yıllık dostluk bu kadar yıldır birbirimize yaptıklarımız. Onun bana benim ona çok olmuştur. Şu an benim için güzel ve özel bir an oldu.” diyerek küslüğü sonlandırmak için adım atmıştı.

Canlı Yayında Barıştılar

demet akalın-alişan

Senelerdir küs olan ikili ilk kez 2. Sayfa programında karşı karşıya geldi. Demet Akalın’ın “Ben Alişan’ın hep çok mutlu olmasını istiyordum. Mutlu olmasını istiyordum. Bir kucağına bebeğini alsın göreceğim diyordum çünkü başka bir boyuta geçiyorsunuz evlat sahibi olunca. O bebeğini gördüm ya dayanamadım” açıklaması üzerine ise Alişan göz yaşlarını tutamadı. Fenomen ikili neyse ki bu zor günleri atlatarak arkadaşlıklarına devam etti.

“Yıllar Bizden Almış mı, Biz mi Karlıyız”

demet akalın-alişan

Alişan bugün yeni yaşına giren dostunun özel gününe kayıtsız kalmadı. Ünlü isim Instagram hikayesinde Demet Akalın ile olduğu fotoğrafları paylaşarak Akalın’ın doğum gününü kutladı. Bu fotoğrafların arasında ise ikilinin eski bir fotoğrafı dikkatleri çekti. Alişan o fotoğrafa “Yıllar bizden almış mı, biz mi karlıyız bilmiyorum ama inşallah çocuklarımızın büyüdüğüne ve bir hayat kurduğuna şahit olacak kadar ömür versin Allah bize…” yazarak sosyal medyayı duygulandırdı.

demet akalın-alişan
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz