Bıçaklar Çekildi Pusu Kuruldu! İki Karakter Kanlar İçinde Yerde: Maraşlı 15. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

23 Nisan 2021

Bıçaklar Çekildi Pusu Kuruldu! İki Karakter Kanlar İçinde Yerde: Maraşlı 15. Bölüm Fragmanı

Maraşlı’da yine tansiyon yüksek. Maraşlı’ya ne olacak? Necati’nin planı nereye varacak? Mahur tüm bu yaşanılanları nasıl atlatacak?

maraşlı

ATV’nin sevilen dizisi birbirinden heyecanl bölümleriyle ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Özel Kuvvetlerden ayrılmak zorunda kalan eski asker Maraşlı’nın mücadelesini ve dünyalar güzeli Mahur’a olan büyük aşkına tanık olduğumuz Maraşlı, bu sezonun en sevilen yapımlarından biri oldu. Güçlü kadrosu ve iddialı konusuyla dikkat çeken Maraşlı reyting listelerinde de hatırı sayılır bir başarıya sahip.

maraşlı

Başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Melis İşiten gibi isimlerin olduğu fenomen dizi son bölümüyle heyecan doruklarda bırakmıştı. Maraşlı’nın yeni bölümünde neler olacak gelin hep birlikte göz atalım.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Mahur ailesinin yaptığı pis işlerle yüzleşti. Tüm olanlardan sonra dehşete kapılan Aziz ise ailesiyle birlikte yurtdışına kaçmak için planlar yapmaya başladı. Gözünü karartan Necati’nin ise Aziz ile ilgili başka planları vardı.

maraşlı

Bahram ise son sevkiyatının ardından kaçmak için plan yaptı. Bunun üzerine ise Maraşlı Behram’ı ağına düşürmek için harekete geçti. Behram’ın yakalanması için büyük bir operasyon düzenlendi.

maraşlı

Mahur ise yurtdışına gitmeden son kez Maraşlı’yı görmek istedi. Romantik bir akşamın ardından aşklarını ilan etmek için artık hazır hisseden Mahur ve Maraşlı bu işin içinden nasıl çıkacak?

maraşlı

Son bölümün en can alıcı kısmı ise Maraşlı ve Necati’nin hesaplaşması oldu. Necati’nin itirafı karşısında öfkesine yenik düşen Maraşlı silahını çıkarınca ikilinin hesaplaşması kanlı bitti.

Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz