Kırmızı Oda’da Hayat Kadını Rolüyle Çok Konuşulmuştu! Nilsu Yılmaz Kaç Yaşında, Hangi Dizilerde Oynadı…

Aleyna

Haberler

15 Kasım 2020

Kırmızı Oda’da Hayat Kadını Rolüyle Çok Konuşulmuştu! Nilsu Yılmaz Kaç Yaşında, Hangi Dizilerde Oynadı…

Kırmızı Oda, yayınlandığı ilk günden itibaren cuma akşamlarının yegâne dizisi. Her bir karakteri ayrı ayrı çok konuşuluyor ve birçok insan dizide kendi hayatından kesitler buluyor. Belki de dizinin bu kadar beğenilmesinin ve popüler olmasının altında yatan sebep; gerçek hayattan kesitler sunması. Dizide özellikle Meliha karakteri oldukça ilgi görmüş, milyonlar ekran başında Meliha’nın hikayesini dinlerken onunla beraber ağlamıştı. Meliha’nın diziden ayrılmasının ardından kızı Melek’in hikayesi ele alınmaya başladı.

Hayat kadını rolündeki Melek’in, yani gerçek adıyla Nilsu Yılmaz’ın ise kim olduğu çok merak ediliyor. İşte yetenekli oyuncunun kim olduğu, yaşı ve daha önce hangi dizilerde oynadığı hakkındaki bilgiler…

Nilsu Yılmaz Henüz Gencecik Bir Oyuncu

Yetenekli oyuncumuz, henüz liseden yeni mezun olmuş gencecik bir genç kız. 18 yaşında Nilsu’nun sanata olan aşkı çocukluğundan başlamış olacak ki, kendisi Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ne gitmiş ve tiyatro bölümünden mezun olmuş.

Nilsu Yılmaz Kırmızı Oda

Aslında Birçok Yapımda Rol Almış

Birçoğumuz Nilsu’yu Kırmızı Oda dizisindeki hayat kadını rolüyle tanımış olsak da kendisi daha önce birçok bilinen yapımda rol aldı. Performansıyla izleyicide büyük merak uyandıran Nilsu Yılmaz, Payitaht Abdülhamid dizisinde Dilruba Hatun karakterine hayat vermişti. Daha önce ise ufak tefek Cinayetler, 20 Dakika ve Davetsiz Misafir dizilerinde rol aldı. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde de oynayan genç oyuncu, kariyer basamaklarını hızla tırmanırken attığı sağlam bir adım atmış oldu.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NİLSU YILMAZ (@nilsuyillmaz)’in paylaştığı bir gönderi

“Hayat” Gerçekten de Hayat Dolu

Dizide asıl ismi Melek olsa da o kendisine “Hayat” ismini uygun görmüş bir hayat kadını. Gerçek hayatında enerji dolu olan Nilsu Yılmaz, hem sanatla ilgilenmeyi, hem dans etmeyi hem de sevgilisiyle vakit geçirmeyi çok seviyor.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NİLSU YILMAZ (@nilsuyillmaz)’in paylaştığı bir gönderi

Kendisi gibi sanatla ilgilenen erkek arkadaşıyla ne kadar mutlu olduğu gözlerinden okunuyor. Dupduru bir güzelliğe sahip olan Nilsu’nun, erkek arkadaşının da harika bir sesi olduğunu ve şarkı söylediğini öğrendik.

Bir anda çok merak edilmeye başlanan Nilsu’nun, sosyal medyada yavaş yavaş takipçisi artacak gibi gözüküyor. Özellikle nereli olduğu, boyu ve kilosu hakkında çok soru alıyormuş. Biz de sizi merakta bırakmayalım ve bu sorularını yanıtlayalım öyleyse. Nilsu Yılmaz aslen İzmirli, 18 yaşında, 1.70 boya ve 50 kiloya sahipmiş..

Başarılı ve pırıltılı oyunculuk hayatına yeni yeni adım atan Nilsu Yılmaz’a buradan çok daha büyük başarılara imza atacağı musmutlu bir hayat diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz