Diziye Öyle Bir Karakter Katıldı ki Herkes Şok Oldu! Yedikleri Boğazlarına Takıldı: Ada Masalı 5. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

9 Temmuz 2021

Diziye Öyle Bir Karakter Katıldı ki Herkes Şok Oldu! Yedikleri Boğazlarına Takıldı: Ada Masalı 5. Bölüm Fragmanı

Star Tv’nin sevilen dizisi Ada Masalı haftaya 5. bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 4. bölümü ile heyecan fırtınası estiren dizi’de Poyraz ve Haziran aşkı git gide alevleniyor. Bu aşk izleyicileri her bölümde daha da heyecanlandırıyor.

4. Bölümde Neler Yaşandı?

Poyraz ve Haziran tanıştıkları andan beri ilk defa bu kadar yakınlaştılar. Ancak İdil’in Haziran hakkındaki şüpheleri herşeyi mahvetmek üzereydi. Hakan bu duruma müdahale etti, ancak bu müdahale Haziran’ı daha da çok üzdü. Poyraz Haziran’ın adada kalıcı olmadığı gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kaldı. Haziran ise vicdanı ve başarmak zorunda oldukları arasında sıkışınca, duygusal yükü daha da arttı.

blank

Açılışa günler kala Haziran ve Poyraz aşçı aramaya başladılar. Haziran daha gösterişli yemekler sunmak isterken Poyraz sade fakat lezzetli tabaklardan yanaydı. Her konuda olduğu gibi bu konuda da zıtlaşan çiftin işi bir hayli zorlaştı. Haziran İstanbul’daki çalışma hayatından kalan alışkanlıkla herşeyi online olarak halletmeye çalışıyordu. Poyraz ise bu duruma son derece kızıyordu.

blank

Bunun üzerine Poyraz ve Haziran bir iddiaya tutuştular. Haziran teknolojiden uzakta hayatta kalabilecek miydi? Eğe r bunu başarırsa Poyraz Haziran’a bir sırrını söyleyecekti. Başaramazsa ise sırrını açıklayan Haziran olacaktı. Koy dönüşünde Haziran çok iyi bir iş teklifi aldı. Poyraz ise Haziran’ın bu iş için adayı terkedeceği haberi ile sarsıldı.

5. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Haziran gidişini ertelemiş ve sular durulmuş gibi görünürken, adaya hiç beklenmedik bir misafir geliyor. Masa başında oturan Haziran, teyzesi ve Poyraz’ın adeta boğazı düğümleniyor. Haziran’ın annesi Zeynep, yıllar sonra doğup büyüdüğü topraklara dönüyor. Bu geliş Haziran ve Poyraz’ı zor duruma mı sokacaktır, yoksa Zeynep’in gelişi ile ada daha da mı renklenecektir hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz