Fahriye Evcen Hakkında Şok İddia! Tasarımları Çalıntı mı? Onun da Sonu İflas mı Olacak?

Aleyna

Haberler

9 Temmuz 2021

Fahriye Evcen Hakkında Şok İddia! Tasarımları Çalıntı mı? Onun da Sonu İflas mı Olacak?

Bir süredir anneliğin tadına çıkaran ve gündemden uzak kalan Fahriye Evcen bir döndü pir döndü. Ünlü oyuncu yeni projesinden önce bir de kıyafet markası çıkardı. Ancak çalıntı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Fahriye Evcen’in ünlü yıldız Beyonce’u taklit ettiği iddia edildi.

fahriye evcen-beyonce

Fahriye Evcen şüphesiz Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından biri. Hem duru güzelliği hem de başarılı kariyeri ile hepimizin gönlünde taht kuran ünlü oyuncu, ilk çıkışını Yaprak Dökümü ile yapmıştı. Ardından Yalancı Bahar, Veda, Kurt Seyit ve Şura, Çalıkuşu, Aşk Sana Benzer, Sonsuz Aşk gibi projelerde izlediğimiz Evcen’i en son Ölene Kadar da izlemiştik.

fahriye evcen-beyonce

Bildiğiniz gibi ünlü oyuncu, Çalıkuşu setinde Burak Özçivit ile birlikte rol almış ve ikili birbirine çok yakıştırılmıştı. Çok geçmeden aşk yaşamaya başlayan ünlü çiftimiz, 2017 yılında dünyaevine girdi. Evliliğini Karan ismini verdikleri sevimli oğulları ile taçlandıran Fahriye Evcen, bir süredir ekranlardan uzaktı. Şimdilerde yeni projesi için hazırlıklara başlayan güzel oyuncu, Alp Arslan dizisinde Barış Arduç ile rol alacak.

Markası Çalıntı mı?

Ekranlara dönmeye hazırlanan Fahriye Evcen, yakın zamanda bir giyim markası kurduğunu açıklamıştı. Ivy People isminde bir marka çıkaran ünlü oyuncu, bir e-ticaret sitesinden ürünlerini de satışa sundu. Ancak çok geçmeden sosyal medyada tasarımların çalıntı olduğu iddiası dolanmaya başladı.

fahriye evcen-beyonce

Öncelikle sosyal medyadaki bazı magazin sayfaları Ivy People isminin orijinal olmadığı ortaya atıldı. Güzel oyuncunun takipçileri ismin neden Türkçe olmadığını sorarken Beyonce’un kızının isminin de Ivy olması dikkat çekti. Beyonce’un da Ivy Park isimli bir marka çıkarması ve Fahriye Evcen’in tasarımlarının Kenza adındaki ünlü influencerın Ivyrevel isimli markasındaki ürünler ile benzer olması çalıntı iddialarını iyice güçlendirdi. Fahriye Evcen’den konu ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

fahriye evcen-beyonce

Wewontliemag_ Instagram sayfasının haberine göre, Ivyrevel İsveç’in en ünlü influencerlarından biri olan Kenza’ya ait. Ünlü influencer yeni iflas etmişti. Umarız Fahriye Evcen’ın markasının sonu da benzer olmaz. Tekrar tebrik ediyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz