Acun Ilıcalı’nın İşlerine Karışmadan Duramıyor! Demet Akalın Survivor’dan Sonra Masterchef’e de El Attı

Aleyna

Haberler

9 Temmuz 2021

Acun Ilıcalı’nın İşlerine Karışmadan Duramıyor! Demet Akalın Survivor’dan Sonra Masterchef’e de El Attı

Olayların kadını Demet Akalın Survivor’ın kaderini çizmek için elinden geleni yapmıştı. Başarıya ulaşınca şimdi de Masterchef’e el attı. Ünlü şarkıcı Acun Ilıcalı’nın işlerine karışmadan duramadı.

Konserler Yasaklanınca Çareyi Televizyonda Buldu

Her fırsatta geçinemediğinden dert yanan Demet Akalın, pandemi sürsince kendine yeni gelir kapıları araladı. Konserlerin yasaklanması ile birlikte geliri bir hayli düşen Demet Akalın, öncelikle Star tv ile anlaşarak ortisi Alişan ile birlikte sabah programı sundu.

blank

Erken kalkmaktan şikayet eden ünlü şarkıcı tüm zorluklarına rağmen 1 sezon boyunca her sabah Star Tv ekranlarında sevenleriyle buluştu. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın finali ise Seda Sayan Demet Akalın kavgasına sahne oldu. Seda ablası ile bağlarını tamamen koparan Demet Akalın, herşeyi bir kenara bırakıp kendini yeni şarkısının heyecanına kaptırdı.

Porgram Final Yapınca Soluğu Çeşme’de Aldı

blank

Yaz’ın gelişini söz ve müziği Sinan Akçıl’a ait olan Bi Daha Bi Daha ile haber veren Demet Akalın, klip çekimleri için Amerika’ya uçtu. Amerika’dan döner dönmez de eşi ve kızı ile birlikte soluğu Çeşme’de aldı. Bir yandan tatilin keyfini çıkaran Demet Akalın, bir yandan da sahne almaya başladı.

blank

Bu koşuşturmanın içinde bile bir Demet Akalın klasiği haline gelen televizyon keyiflerini aksatmayan güzel şarkıcı, Survivor’ın bitişi ile Masterchef’e sardı. Survivor’ın sıkı bir takipçisi olan Demet Akalın, şimdi de Masterchef’in iç işlerine karışmaya başladı.

Survivor’dan Sonra Masterchef’e Karışmaya Başladı!

blank

Survivor finalinde İsmail Balaban’ın şampiyon olması için hem ev ahalisini darlayan hem de sosyal medya hesabından çağrıda bulunan ünlü şarkıcı sonunda amacına ulaştı. Survivor’ın birincisi İsmail Balaban oldu. Bunu referans alan Akalın, aynı performansı Masterchef için göstermeye başladı. Ancak yarışmada halk oylaması söz konusu olmadığı için dileklerini şeflere iletti.

blank

Programın görüntülerini sosyal medya hesabında paylaşarak kah eleştiren kah subliminal mesaj veren Demet Akalın, bu sezon Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna ile bir hayli uğraşacak gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz