Doğa Rutkay’dan Güldür Güldür Show Müjdesi! Yeni Bölümler…

Tvyayinakisi.com

Show TV

28 Mayıs 2020

Doğa Rutkay’dan Güldür Güldür Show Müjdesi! Yeni Bölümler…

Show TV’nin sevilen programı “Güldür Güldür Show” yeni bölümlerinin çekimlerine başladı. Kendisine has mizah anlayışıyla izleyicisini kahkaha tufanına sokan Güldür Güldür Show koronavirüs nedeniyle çekimlerini durduran setler arasında yerini almıştı. Tekrar bölümleri ve stoklarıyla karantina süresince yayınlanan programın yeni bölümlerinin çekim tarihi hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ve yaratıcı mizah anlayışıyla izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatan Güldür Güldür Show koronavirüs tebdirleri kapsamında çekimlerine bir süreliğine ara vermişti. Programın yeni bölümlerinin çekim tarihi ise belli oldu.

Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Atilla ve Ünal Yeter ile Güldür Güldür macerasına adım atan ekibe yeni sezonlarda ünlü isimler eklendi. Kadroya dahil olan oyuncular arasında; Açelya Topaloğlu,  Alper Kul, Aycan Koptur, Aziz Aslan, Berkay Tulumbacı, Burak Topaloğlu, Ecem Erkek, Emre Altuğ, Evrim Akın, Mahir İpek, Meltem Yılmazkaya,Onur Buldu, Özgün Aydın, Simge Günsan, Sinan Çalışkanoğlu ve Uğur Bilgin gibi performansıyla göz dolduran isimler yerini alıyor.

“BUGÜN İŞE GİDİYORUM”

blank

13 Mart 2020 tarihinde yapılan açıklamaya göre BKM Tiyatro ve BKM Mutfak olarak tüm oyun ve performansları koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu. 2 ay boyunca çekimlere verilen arayla birlikte Güldür Güldür Show ekranlara yeni bölümleriyle gelmeye hazırlanıyor. 28 Mayıs 2020 tarihinde çekimlerine başlanan Güldür Güldür Show izleyiciyle kısa bir süre içerisinde hasret giderecek.

Güldür Güldür Show’un sevilen yıldızı Doğa Rutkay “İşe gidiyorum” diyerek sosyal medya hesabından attığı hikayeyle hayranlarına sevindirici haberi verdi. Heyecanı her halinden belli olan başarılı oyuncu takipçileriyle coşkusunu paylaşmayı ihmal etmedi.

Bütün güvenlik ve hijyen önlemlerini alarak yola çıkan Doğa Rutkay sosyal medya hesabından adım adım tiyatroya ulaşmasını takipçilerine bildirdi. “İlk defa Beşiktaş’ı bu kadar boş görüyorum” diyerek şaşkınlığını belirten Rutkay, tiyatroya ulaştıktan sonra  da alınan bütün önlemleri tek tek çekti.

İlk adımda ateşi ölçülerek BKM binasına alınan Doğa Rutkay, maske ve eldivenlerini sık sık değiştirerek önlem aldıklarını belirtti. Özellikle çekim kuaförünün kişiye özel tek kullanımlık fırça ve tarak setine hayranlığını gizleyemeyen başarılı oyuncu tiyatro sahnesinde yeniden yer almanın mutluluğunu takipçilerine hissettirdi.

Benzer Haberler

Revane 29 Mayıs 2020

Ne guzel

Yorum Yaz